Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Водій (категорія СЕ, Україна-Європа) в Києві
  5. Водій (категорія СЕ, Україна-Європа)
  Відправити резюме

  Водій (категорія СЕ, Україна-Європа)

  Заблокована
    1 квітня  Київ 
  Компанія: Н-ТРАНС  (https://jobs.ua/company-n-trans-412018) (Всі вакансії)
  Рубрики:Транспорт, автосервіс; Логістика, доставка, склад

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 446-26-29
  Контактна особа:Анна

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:від року

  Опис вакансії

  Компанія "Н-Транс" (Група компаній "Ніко") запрошує на роботу Водія категорії СЕ для роботи на рейсах у Європу на автовозі. Ми здійснюємо перевезення по державам східної та західної Європи. Обов'язки: Перевірка технічного стану авто перед виїздом в рейс Правильне завантаження, розміщення і вивантаження автомобілів Оформлення транспортної документації Умови роботи: Офіційне працевлаштування Стабільна та своєчасна заробітна плата Стабільне забезпечення завантаження по роботі, без простоїв Вдосконалення водійських навичок - курси підвищення кваліфікації представниками виробників техніки Scania, Volvo Забезпечення водія спецодягом Надання щорічної відпустки: основної 24 календарних дні та додаткової 7 календарних днів, оплачувані лікарняні Вимоги: Досвід роботи в міжнародних перевезеннях на вантажних авто (якщо не працювали на автовозі, є можливість пройти стажування) Наявність закордонного паспорту; чіпа (картки водія); водійського посвідчення, медичних довідок Особисті якості: відповідальність, уміння знаходити спільну мову з людьми, самостійність, охайність. Звертайтесь за інформацією по тел.050-446-26-29 Місце роботи: Київська обл., Макарівський р-н, с.Копилів. Розвозка від станції м. Житомирська.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору