Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Транспорт, автосервіс
  5. Водій швидкої допомоги
Відправити резюме

Водій швидкої допомоги

Заблокована
12 000 грн.
 12 вересня  Київ 
Компанія: Київмедспецтранс  (https://jobs.ua/company-kivmedspetstrans-1594070) (Всі вакансії)
Категорії:Транспорт, автосервіс

Контакти

Телефон:+38 (097) 921-27-93
Контактна особа:Михайло Шафар
Адреса:Київ, вул. Куренівська, 16 в

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:плаваючий графік роботи

Опис вакансії

Вимоги: чесність, відповідальність, наполегливість, бажання працювати в стабільній перспективній організації з великим потенціалом європейського стандарту!

Обов'язки: водій автотранспортних засобів

Умови: пропонуємо гідну європейську роботу з відповідною та гідною заробітною платою (від 12 000 грн) та кар'єрним зростанням.

Гнучкий графік роботи, нові спецмедавтомобілі, підбір роботи найближче до вашого місця проживання, висока з/п, кар'єрний зріст особам які мають середньотехнічну або вищу освіту.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору