Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме

Водій Uber на авто компанії

Заблокирована
8 000 грн.
 18 мая  Львов 
Компания: GoUber  (https://jobs.ua/company-gouber-409483) (Все вакансии)

Требования

Образование:не имеет значения
Опыт работы:от года
График работы:посменно

Описание вакансии

  • Вимоги: Громадянство україни.
  • Обов'язки: Пасажирські перевезення по місту.
  • Умови: Робота доба-через-добу.

Uber - система яка заполонила світ своєю новизною та простотою вже у Львові. 80 країн та понад 642 міст це неабиякий результат. І нарешті ми в Україні теж можемо нею користуватися. Гарантуючи бездоганний сервіс клієнту, UBER гарантує адекватну та справедливу оплату праці для водія.

GoUBER - компанія, що допомагає водіям почати заробляти з додатком UBER. Якщо у Вас є бажання навчатися та вдосконалюватися - приєднуйтесь до нас! GoUBER дає гарантію повної підтримки та вчасності і правильності виплат.


Якщо Ви не маєте власного автомобіля, але при цьому бажаєте працювати в Uber - тоді Ви можете працювати на нашому авто без будь яких оплат за оренду.

Наша система побудована так, щоб вас не турбували проблеми обслуговування автомобілю, витрат на пальне та іншого. Навіть якщо ви не маєте смартфону - цим ми також забезпечуємо.

Вам потрібно лише сісти за кермо, та насолоджуватися дорогами Львова :)

При цьому ми пропонуємо одні з найвигідніших умов оплати праці. Згідно них, ви можете отримати до 40% від суми заробітку. Звичайно ж усі чайові залишаються по праву - Вашими.

Завітайте у наш офіс на вул.Кульпарківській 146, щоб пройти навчання ефективної роботи.

Показать контакты

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

  Горячие вакансии

↑ Наверх