Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Водій вантажного авто в Києві
  5. Водій вантажного авто
  Відправити резюме

  Водій вантажного авто

  Заблокована
  15 000 грн.
    3 вересня  Київ 
  Рубрики:Транспорт, автосервіс

  Контакти

  Телефон: +38 (098) 383-29-00

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Водій вантажного автомобіля потрібен на постійну роботу. Робота по Києву та Україні. З/п 15000-25000 грн. Вимоги: вік бажано 30-60 років, наявність кат. "С", "С,Е", освіта середня, середня спеціальна. Безаварійний стаж роботи від 2 років, відповідальність, охайність, бережливе ставлення до автотранспорту, без шкідливих звичок.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору