Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Медицина, фармацевтика
  5. Врач ветеринарной медицины
Відправити резюме

Врач ветеринарной медицины

Заблокована
10 000 грн. + %
 14 травня  Київ 
Компанія: "WildAnimals"  (https://jobs.ua/company-wildanimals-1573476) (Всі вакансії)
Категорії:Медицина, фармацевтика
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:позмінна робота

Опис вакансії

Требования: Должен владеть опытом работы с мелкими домашними животными - общая лечебная практика или специализация в каком то профиле. Опыт работы с X-R и УЗД аппаратурой будет преимуществом.

Обязанности: В обязанности входит: приём пациентов, диагностика и лечебная работа, сопровождающие этот процесс обязанности по
оформлению проданных услуг и товаров в программе Vetmanager.

Условия: Система работы и оплата оговариваются при собеседовании (примерно 15 - 30 тыс. грн, возможно и больше, зависит от личных способностей соискателя)

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору