Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Військовослужбовець в Україні
  5. Військовослужбовець
  Відправити резюме

  Військовослужбовець

  Заблокована
  13 500 грн. + %
   11 жовтня  Харків 
  Компанія: Нимишлянський РТЦК та СП  (https://jobs.ua/company-nimishlyanskiy-rttsk-ta-sp-1618213) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека

  Контакти

  Контактна особа:Ігор Шаповалов
  Адреса:Харків

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Військова служба за контрактом в Збройних Силах України Умови праці: Повний соціальний пакет, безкоштовне медичне обслуговування,можливість безкоштовно отримати вищу освіту для себе та дітей, отримання пільг на оплату комунальних рахунків, безкоштовне перебування дітей у дошкільних навчальних закладах. Грошове забезпечення від 13.500 до 27.700 , плата за піднайом житла,грошова допомога за підписання першого контракту виплата у розмірі місячного грошового teremok.org.ua забезпечення, Грошове забезпечення буде збільшуватися від вислуги років і займаної посади. За необхідністю надається кімната в гуртожитку, щорічна оплачувана відпустка в розмірі місячного грошового забезпечення безкоштовне харчування та забезпечення речовим майном. Додаткова щомісячна грошова винагорода за участь в ООС на 2-й та 3-й лінії: від 6 тис. 500 грн. Звертатися за номерами: ...49; ...47; ....75 ..61

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають

  ↑ Вгору