Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Юриспруденція, право
  5. Юрист
Відправити резюме

Юрист

Заблокована
8 000 грн.
 23 травня  Київ 
Категорії:Юриспруденція, право
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Юрист Умови роботи: пн-пт, з 9.00 до 17.00. Готові взяти випускника юрфака Випробувальний термін за результатами співбесіди 1-2 місяці з повною виплатою зарплати. Функціональні обов'язки: юридичний супровід діяльності підприємства; представлення інтересів компанії в державних органах; перемовини з контрагентами; договірна робота; пошук юридичної інформації і виконання доручень керівництва, пов'язаних з правом; підготовка висновків по правовим питанням, які виникають в процесі діяльності компанії; аналіз законодавства, підготовка висновків і рекомендацій; розробка і перевірка внутрішніх документів підприємства; ведення кадрової документації. Особисті якості: виконавчість, відповідальність, комунікабельність, вміння працювати в команді, орієнтованість на результат. Основні професійні вимоги: юридична освіта, знання трудового, господарського, адміністративного права, права інтелектуальної власності; знання комп'ютерних програм: пакет MS Office, Internet, оргтехніка, систем Ліга: Закон; грамотна усна і письмова мова на російській і українській мовах; в короткі терміни якісно виконувати поставлені задачі. Ми пропонуємо: своєчасна виплата заробітної плати, офіс на лівому березі (ст.м "Дарниця"/"Лівобережна"); надання усіх умов для комфортної роботи; молодий і дружний колектив. Резюме на e-mail.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору