Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит
  5. Заместитель главного бухгалтера
Відправити резюме

Заместитель главного бухгалтера

Заблокована
 13 квітня  Київ 
Компанія: Бизнес Центр Фармация  (https://jobs.ua/company-biznes-tsentr-farmatsiya-123357) (Всі вакансії)
Категорії:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Крупной фармацевтической компании срочно требуется Заместитель главного бухгалтера для ежедневной работы с сетью аптек. Треб.: ВО или средн.-спец. образование, ОР в сфере розничной торговли, ОР в 1С:7 и 8, МЕDОС, внимательность, ответственность, коммуникабельность. Условия работы: полная занятость с 9.00 до 17.30, официальное трудоустройство, соцпакет в соответствии с КЗоТ Украины, медстраховка + обеды. з/п при собеседовании.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору