Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Заступник головного бухгалтера

Заблокована
12 573 грн.
 11 січня  Київ 
Компанія: Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України  (https://jobs.ua/company-derjavniy-akademchniy-estradno-simfonchniy-orkestr-ukrani-1591659) (Всі вакансії)
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: обов'язковий досвід роботи у бюджетній сфері та з відповідним програмним забезпеченням.

Обов'язки: ведення бухгалтерського та податкового обліку, складання та подача звітності (в тому числі пов'язаної з бюджетним фінансуванням), нарахування зарплати (100 штатних одиниць), здійснення платежів тощо.

Умови:

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору