Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Завідувач господарством (комірник) в Києві
  5. Завідувач господарством (комірник)
  Відправити резюме

  Завідувач господарством (комірник)

  Заблокована
    1 квітня  Київ 
  Компанія: Барельеф  (https://jobs.ua/company-barelef-1605944) (Всі вакансії)
  Рубрики:Логістика, доставка, склад

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Завідувач господарством (комірник) на постійну роботу в Київ. База за адресою: вул. Медова. Офіційне працевлаштування, контракт мін на 6 міс. Матеріальна відповідальність, освіта, знання ПК, наявність водійського посвідчення, елементарні навики з електроніки, механіки, сантехніки, зварювальних робіт. ДР з організації та ведення складського обліку. З/п висока, після співбесіди. Кар’єрне зростання в будівельній компанії (помічник керівника по госп. частині). Житло та всі умови праці надаються. Вітається наявність особистого автомобіля.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору