Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Зубний технік ортодонт в Києві
  5. Зубний технік ортодонт
  Відправити резюме

  Зубний технік ортодонт

  Заблокована
  40 000 грн.
   18 травня  Київ 
  Компанія: Зуботхнічна лабораторія «Olimp»   (https://jobs.ua/company-zubothnchna-laboratorya-olimp-1622024) (Всі вакансії)
  Рубрики:Медицина, фармацевтика

  Контакти

  Телефон: +38 (063) 577-20-97
  Контактна особа:Сергій Статнік

  Побажання до співробітника

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  На постійну роботу, потрібен зубний техник ортодонт з досвідом роботы. Можливе навчання. Але елементарне знання справи у Вас повинно бути! Телефонуйте!!! СМС не читаю!!! Зп 10000-40000 грн.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору