Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 

Прием на работу #911

Вопрос от микола (22 Август 2009)
Шановній Юристе! Я випускник медичного вузу забов"язаній відпрацювати три роки за направленням. Положення наказу Міністерства охорони здоров"я Україні щодо відпрацювання суттево виходить за межі правових норм, встановлених законами та Конституціею України, зокрема стаття 8 Закону "Про зайнятість населення", стаття 43 Конституції України та Конвенції Міжнародної організації праці" Про скасування примусової праці" №105 від 0.5.10.2000. Чи можна вважати це порушенням прав людини, та уникнути примусового відпрацювання в судовому порядку?

Юрист:

05.06.2008, Оголошення, Секретаріат Президента України Щодо оскарження частини другої Указу Президента України "Про заходи щодо реформування системи підготовки спеціалістів та працевлаштування випускників вищих навчальних закладів" від 23 січня 1996 року N 77/96 Якщо Ви підписували угоду про відпрацювання після закінчення ВНЗ, то жоден суд не задовольнить ваш позов.

Прием на работу, другие вопросы

  любов (17 Февраль 2017)

  я мама многодетноя стою у центри зайнатости 2 год чтобы получать пособие так как у нас роботи найти не возможно и хотять меня снять з биржи что мне делать

  Ответ

  Иван (15 Февраль 2017)

  Добрый день. Объясните пожалуйста если частный предприниматель инвалид второй группы берет из биржи на работу двух работников,то предусмотрена ли компенсация предпринимателю за оформление и если да то какая ? Спасибо.

  Ответ

  Иван (15 Февраль 2017)

  Добрый день.Объясните пожалуйста если частный предприниматель берет из биржи двух специалистов на работу -то частному предпринимателю предусмотрена выплата минимальной зарплаты за каждого работника ежемесячно в течении года? Спасибо

  Ответ

  Ігор (14 Февраль 2017)

  Добрий вечір. Фізична особа підприємець відкрив свій приватний стоматологічний кабінет. Вид діяльності медична практика, код 86.23 -стоматологічна практика. Підприємець є лікарем - стоматологом- терапевтом.: 1. Чи може він до себе в кабінет прийняти на роботу лікаря- стоматолога - ортопеда по трудовому договору? 2. Чи може у фізичної особи підприємця лікаря стоматолога працювати лікар по цивільно - правовому договорі, на скільки місяців в рік, і чи на кожного пацієнта потрібно складати акт виконаних робіт чи в загальному на певний вид роботи за місяць ? 3. Якщо лікар працює по ЦПД , то в штатний розпис ця посада має бути внесена чи ні ? Наперед дякую.

  Ответ

  Михайло (13 Февраль 2017)

  Доброго дня !! У нас організувалася об'єднана громада . Частина шкіл повинна бути передана з районної до селищної ради. Суть питання : Чи повинні звільняти (звільнятися) при цьому директори шкіл , щоб потім бути прийнятими селищним головою на роботу . Чи правомірно з боку селищного голови вимагати підписання контракту з директором школи (вносити зміни до статуту школи де прописати прийняття за контрактом)

  Ответ

  Альона (13 Февраль 2017)

  І взагалі чи можливе таке працевлаштування?

  Ответ

  Альона (13 Февраль 2017)

  Добрий день!!! Підскажіть будь-ласка ,як правильно оформити документи на організації (і згідно яких саме), на прийняття позаштатного працівника (єгеря) без оплати праці???.Завчасно дякую

  Ответ

  AlimentyNaRebenka ( 8 Февраль 2017)

  Прием на работу студента дневного отделения следует проводить на общих основаниях, руководствуясь главами 10 и 11 Трудового кодекса РФ.

  Ответ

  Іванна ( 8 Февраль 2017)

  Добрий вечір! Чи може фізична особа - підприємець прийняти на роботу працівника на 0,5 посади зовнішнім сумісником і чи може його оклад на 0,5 ставки бути 1600,00 грн?

  Ответ

  Людмила ( 7 Февраль 2017)

  Я работаю в суде, сейчас нахожусь в декретном отпуске, на работе идёт ликвидация, но на базе трёх судов, в том числе и того на котором я работала, создан один суд. Меня вызывают в судебную администрацию и говорят что уволят так как ликвидация. Что мест нет для меня. Что мне делать вообще и что мне делать если я хочу сидеть с ребёнком до трёх лет

  Ответ
Задать вопрос юристу

Другие документы:

КЗоТ (Кодекс законов о труде Украины)

Электронная версия кодекса законов о труде Украины (КЗоТ) на рус. и укр. языках

ДКХП Украины

Справочник квалификационных характеристик профессий работников, 87 выпусков online.

Классификатор профессий 2007г.

В классификатор профессий уже внесены все правки, изданные после 2005 года

Бланки кадровых отчетов

Бланки всех основных отчетов, которые кадровик обязан сдавать в два фонда

Положения об отделах

Примеры положений об отделах, о приеме / увольнении, положения о персонале

Бланки трудовых приказов

Бланки самых распространенных приказов, необходимых в работе кадровику

Трудовые соглашения

Примеры различных видов трудовых соглашений для компаний разных сфер

↑ Наверх