Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Компанія "ІВК софт"

  Компанія "ІВК софт"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 205-3683

  Факс:(044) 205-3683

  Контактна особа:Ніколенко Ольга Миколаївна

  Адреса сайту:www.ivk.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, пр. Перемоги 67

  Група компаній «ІВК» працює на ринку послуг з комплексної автоматизації діяльності підприємств з 2000 року. Група компаній «ІВК» пропонує повний спектр послуг з автоматизації підприємства: - Поставка готових програмних рішень. - Розробка та впровадження програмного забезпечення. - Консалтингові послуги з організації та ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку. - Навчання персоналу. Компанія «ІВК Софт» є офіційним партнером ЗАТ «1С» і має статус 1С: Франчайзі (Атестований впроваджувальний центр 1С), який є гарантією постачання ліцензійних продуктів сімейства «1С: Підприємство». Група компаній «ІВК» забезпечує консультаційну підтримку клієнта протягом експлуатації Програмного Продукту сімейства «1С: Підприємство» Співробітники нашої компанії мають сертифікати професіоналів і фахівців з продуктів «1С: Підприємство», а також сертифікат CAP/CIPA- сертифікований міжнародний бухгалтер.

  Напрями навчання: 1. Перші кроки в 1С: Бухгалтерія 8 для України - курси 2. Використання прикладного рішення 1С: Бухгалтерія 8 для України - курси 3. Кадровий облік і зарплата в "1С: Бухгалтерии 8 - семінар 4. Облік необоротних активів та малоцінних швидкозношуваних предметів в "1С: Бухгалтерии 8 - семінар 5. Презентація 1С: Бухгалтерія 8 6. Презентація 1С: Бухгалтерія + Туризм 8

  Тривалість курсу вивчення: Від двох годин до десяти днів

  Вартість за семестр: Презентації - безкоштовно, навчання: від 280 грн до 1300 грн за курс навчання

  Система знижок: На тренінги: Знижка студентам - 20%, При замовленні з сайту - 10%, знижки при придбанні продуктів 1С

  Формат освіти: Курси, семінари, презентації

  Форма навчання: Ранкова, вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: 3-7 осіб в групі

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат 1С, Сертифікат ІВК Софт

  Додаткова інформація: Навчальний центр ІВК Софт є сертифікованим навчальним центром 1С, всі викладачі мають іменні сертифікати з курсів, які ми викладаємо. Якщо Ви хочете підвищити свій професійний рівень і свою вартість на ринку праці - наші курси допоможуть Вам!


  Часто шукають

  ↑ Вгору