Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Киеве
  4. Резюме Ассистент личный помощник в Киеве
  5. Ассистент личный помощник
  Предложить вакансию
  Резюме Ассистент личный помощник
  Денисюк Мар‘Яна

  Professional resume Профессиональное резюме, в котором указаны: эл.почта, телефон, зарплата, опыт работы, образование и другая важная информация. Ассистент личный помощник

  Заблокировано
  25 000 грн.
   25 января 2019   Город: Киев
  Возраст: 24 года
  Режим работы: полный рабочий день, плавающий график работы
  Рубрики: Наука, образование, переводы; Работа за рубежом; Другие предложения
  Готова к переезду в:
  или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

  Опыт работы

  Інженер 2 категорії
  ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» (Метрологія, сертифікація товарів, надання послуг з технічного обслуговуванняй аналізування ), Киев
  06.2014 − По настоящее время (6 лет 6 месяцев)

  Обов‘язки: Аналіз даних первинних документів з використанням засобів обчислювальної техніки, комунікацій в галузі науково-технічної діяльності з організації виробництва, метрологічного забезпечення, технічного контролю. Нагляд і контроль вхідної і вихідної документації, введення звітності з податкового обліку за допомогою бухгалтерських програм. Щоденні консультації та вирішення проблем, що були виявленні в ході роботи підприємства.

  Досягнення: Досвід роботи з документооборотом підприємств, професійний ріст та навички співпраці з різними організаціями та іншими контрагентами. Вміння працювати та знаходити спільну мову у колективі, пунктуальність, ділова мова та організованість.

  Образование

  Національний університет біоресурсів та природокористування України (Киев)
  Економіка
  полное высшее, 09.2014 − По настоящее время (6 лет 3 месяца)

  Знание языков:

  Английский - Средний
  Дополнительно: На розмовному рівні, але ще не зовсім вільно. Без конкретних напрямів .

  Дополнительная информация

  Знание компьютера, программ:  Знання стандартних програм Microsoft, 1С, MEdoc. Вміння швидко орієнтуватися в інтернет ресурсах. Швидкий набір та оформлення документації.
  Личные качества, хобби, увлечения, навыки:  Відповідальність, пунктуальність, акуратність, вихованість, організованість, вічливість, щедрість, дружелюбність, кмітливість. Швидко вчусь. Присутнє почуття гумору. Реаліст з нотою наївності. Готовність кардинально змінювати все у своєму житті. Без шкідливих звичок. Здоровий образ життя, правильне харчування та регулярне фізичне навантаження. Книги, писемність, малювання та пізнавання нового. Обожнюю спілкування з розумними та мудрими людьми. Легко знаходжу спільну мову. Вивчаю англійську мову з задоволенням. Незаміжня, дітей немає, тому відкрита для різного навантаження та різних напрямів праці.
  Цель поиска работы, пожелания к месту работы:  Хочу кардинально змінити своє життя від рутинної одноманітної роботи в офісі, від якої лише відбувається щоденна деградація і ніякого кар‘єрного росту, до цікавої різноманітної роботи в русі та з постійним спілкуванням й кар‘єрним зростанням.

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Часто ищут

  ↑ Наверх