Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Мариуполь , Киев , Харьков , Одесса
  4. Консалтинг , Наука, образование, переводы , Торговля, продажи, закупки
  5. Бізнес-тренер
Предложить вакансию
Данный соискатель предпочел скрыть свои личные данные
Professional resume
Профессиональное резюме, в котором указаны: эл.почта, телефон, зарплата, опыт работы, образование и другая важная информация.

Бізнес-тренер

,
15 000 грн.
Заблокировано
 13 марта   Город: Мариуполь
  Готова к командировкам: Киев, Харьков, Одесса
Возраст: 44 года
Режим работы: полный рабочий день, удаленная работа, частичная занятость
Категории:
Консалтинг, Наука, образование, переводы, Торговля, продажи, закупки
  Готова к командировкам

Опыт работы

Бізнес-тренер, юрист
Название компании скрыто (Бізнес-тренер Авторської Бізнес школи, міжнародних програм; юридичні консультації, організація заходів, у т.ч. оренда приміщень), Мариуполь
12.2018 − По настоящее время (9 месяцев)

Бізнес-тренер: авторської бізнес-школи (2014-2019 створення та обслуговування власної справи), МОМ (2018-2019 мікропідприємництво), Маріупольський міський центр зайнятості (2018 тайм-менеджмент та організація трудової діяльності), Донецька ТПП (2018-2019 права жінок та розвиток жіночого підприємництва).
Юридичні консультації за видами права: цивільне, адміністративне, земельне, сімейне, трудове, фінансове, господарське; юридичний супровід та абонентське обслуговування ФОП та юридичних осіб (у т.ч. неприбуткових організацій: громадські, благодійні, релігійні).
Надання в оренду власного та орендованих приміщень.
Підготовка та проведення заходів в т.ч. трансферу, поселення, кейтерингу.

 Есть рекомендации с данного места работы
Проектний менеджер, юрист, бізнес-тренер
БФ «Карітас Маріуполь» (благодійна діяльність, проектна діяльність, юридичне обслуговування, організація заходів), Мариуполь
09.2016 − 02.2019 (2 года 5 месяцев)

Створення, реєстрація, перереєстрація статутних документів, договорів, відбір персоналу для проектної діяльності, представництво інтересів фонду та бенефіціарів в органах державної влади і місцевого самоврядування, правоохоронних та контролюючих органах.
Проведення рекламної кампанії, відбір бенефіціарів для участі в грантових програмах (бізнес гранти, гранти на перекваліфікацію), співбесід з бенефіціарами, проведення профорієнтаційного тестування; організація та проведення семінарів, тренінгів (у якості організатора і бізнес-тренера), ярмарок вакансій, конференцій, круглих столів, SMM; налагодження співпраці з підприємствами та ФОП міста; співпраця з Маріупольським міським центром зайнятості та органами місцевої влади; підготовка документації проектів (договори, заявки, рахунки, акти та інших) для надання грантів; прийняття рішення про надання грантів; моніторингові візити до бенефіціарів.

 Есть рекомендации с данного места работы
Адвокат
Колегія адвокатів (Правові послуги населенню, ФОП, підприємствам), Мариуполь
04.2015 − 03.2019 (3 года 10 месяцев)

Захист та представництво інтересів клієнтів на стадії досудового врегулювання, в органах державної влади і місцевого самоврядування, правоохоронних та контролюючих органах, в судах.

 Есть рекомендации с данного места работы
Голова ГО, юрист, бізнес-тренер
Громадська організація (Освітні та культурні заходи в Україні та за кордоном), Мариуполь
08.1998 − 03.2019 (20 лет 6 месяцев)

Громадська діяльність

Керування організацією

 Есть рекомендации с данного места работы
Керівник відособлених підрозділів ВНЗ, викладач
ВНЗ (Вища освіта), Мариуполь
08.1998 − 07.2016 (17 лет 10 месяцев)

Керівництво відокремленим підрозділом ВНЗ, організація учбового процесу, розробка методологічного забезпечення та навчального процесу, викладання дисциплін: право, управління інвестиціями, менеджмент.

Образование

Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (Харьков)
Механізми державного управління, кандидат наук з державного управління (доктор філософії)
полное высшее, 09.2011 − 12.2014 (3 года 2 месяца)
Таганрозький державний радіотехнічний університет
Юриспруденція (нострифіковано як Правознавство), юрист
полное высшее, 09.2001 − 09.2002 (1 год )
Інститут управління і інформатики (Харьков)
Економічний, менеджер-економіст
полное высшее, 09.1995 − 06.2000 (4 года 9 месяцев)

Дополнительное образование

 За напрямками: Маріупольський державний університет (підвищення кваліфікації адвоката 2018), Академія української преси (Тренер з медіаграмотності 2015), Міжнародна фундація виборчих систем IFES Україна (Рівноправне партнерство чоловіків та жінок для демократичного розвитку країни 2018), Донецька торгово-промислова палата (Стратегія інтернет-маркетинга і малобюджетні інструменти інтернет-просування 2018), Східноукраїнська асоціація арт-терапії (Ораторське мистецтво 2018), ПРООН (Бізнес-планування та фандрейзинг 2018), Українська асоціацїя фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій (Перша домедична допомога, Психологічна допомога 2018), ADRA Slovakia (Кризова інтервенція 2018), British Сouncil (Ефективний менеджмент в молодіжних центрах, Стратегічне планування, Адвокація 2018), USAID (Ґендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад 2019), (Розмовна англійська мова 2019)

Знание языков:

Русский - Продвинутый (свободно), Украинский - Продвинутый (свободно), Английский - Ниже среднего
Дополнительно: Продовжую навчання на курсх розмовної англійської мови.

Дополнительная информация

Знание компьютера, программ:  Впевнений користувач, маю досвід створення та проведення презентацій і переговорів, користуюсь офісною технікою та програмним забезпеченням.
Личные качества, хобби, увлечения, навыки:  Про себе: - толерантна, стресостійка; - цілеспрямована, вмію брати на себе відповідальність, переконувати в своїй правоті і визнавати помилки; - вмію на основі отриманої інформації вибудувати алгоритм нестандартного вирішення проблеми; - маю власне авто, стаж водіння 17 років за категорією В; - маю досвід відряджень по Україні та за кордоном; - маю досвід страхування, оформлення візових документів (3 роки).
Цель поиска работы, пожелания к месту работы:  Територіально знаходжусь в м.Маріуполі, але маю змогу переїзду.

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

Создать резюме

Часто ищут:

↑ Наверх