RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Киеве, Резюме в Львове
  4. Резюме Директор, Керівник, Представник в Киеве
  5. Директор, Керівник, Представник
Предложить вакансию
Резюме Директор, Керівник, Представник
Тлучкевич Ігор

Директор, Керівник, Представник

Заблокировано
 30 сентября  Город: Киев
 Готов к переезду в: Львов
Возраст:53 года
Режим работы:полный рабочий день
Рубрики: Медицина, фармацевтика; Руководство; Работа за рубежом
Готов к командировкам
или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

Опыт работы

Керівник філії. Підприємець. Фрілансер
Корпорація, Підприємець (Нерухомість, логістика, посередництво, реклама, імпорт, продажі обладнання.), Киев
12.2006 − По настоящее время (16 лет 9 месяцев)

Створив підрозділ міжнародної логістики, підібрав та навчав персонал, напрацював базу клієнтів. Займався посередницькою діяльністю, операціями у сфері нерухомості, продажем обладнання.

Редактор, видавець, керівник відділу реклами, менеджер
Редакція (ЗМІ), Львов
05.2002 − 12.2006 (4 года 7 месяцев)

Працював менеджером з реклами. Продавав більше, аніж колектив із шести чоловік. Створив з нуля відділ продажу реклами. Налагодив продажі у повністю збитковому виданні. Створив з нуля редакцію видання і редагував, організував відділ продажу.

Директор школи, вчитель
Загальноосвітня школа (Освіта), Тернополь
09.1992 − 05.2002 (9 лет 7 месяцев)

Очолив сільську школу з системними порушеннями освітнього процесу, кадрово-дисциплінарними проблемами, та аварійними приміщеннями. Навів порядок в освітньому процесі, знайшов спонсорські кошти, зробив хороший ремонт. Створив театральну студію у "забутому богом селі". При зміні керівництва в галузі освіти відмовився брати участь у напівкримінальних схемах періоду Кучми, через що змушений був конфліктувати із цим керівництвом.

Образование

ЛДУ (ЛНУ) ім. І. Франка (Львов)
Біологічний ф-т, Біолог. Викладач біології та хімії. Спец.: Фізіологія людини і тварин.
полное высшее, 09.1987 − 07.1992 (4 года 9 месяцев)

Знание языков:

Индонезийский - Средний, Польский - Продвинутый (свободно)

Дополнительная информация

Знание компьютера, программ: Офіс, інтернет, графіка, адмін.
Личные качества, хобби, увлечения, навыки: Зацікавлений у навчанні, розвитку в напрямку валеології, збереження здоров`я, нетрадиційних практик, інше. Не хворію, загартований, тренований, маю практичні знання у галузі нейрохакінгу, біохакінгу, валеології, психофармакології. Польською мовою працював із клієнтами. Індонезійська - у процесі вивчення (мета - вільне володіння). Готовий до відряджень, у тому числі, довготривалих, закордон. Цікавить будь-яка діяльність, пов'язана з відрядженнями, або постійним перебуванням на території Індонезії. Також інші країни Південно-Східної Азії. Також Перу, Латинська Америка, будь-які віддален. Розгляну також цікаві пропозиції по Європі (навіть Польща). Вміння починати справу з нуля, швидко навчатися, навчати інших, працювати з клієнтами. Висока працездатність, настирливість, вміння ставити цілі та організувати себе і колектив на їх виконання. Порядність, відповідальність. Відсутність шкідливих звичок, залежностей і проблем. Готовність до відряджень. Вміння писати PR, рекламні, публіцистичні, художні тексти українською, російською, польською мовами. Польська мова - вільно. Знання і розуміння молодіжної аудиторії, неформальних рухів, дітей з обмеженими можливостями. Успішний досвід роботи керівником філії (організував, підібрав і навчив менеджерів, налагодив збут, контролював імпорт, займався логістикою), керівником відділу реклами (збільшив поступлення від реклами у 20 разів), редактором ЗМІ (організував "з нуля", підібрав і навчив працівників, налагодив клієнтську базу рекламодавців), менеджером з реклами (приносив 60% замовлень, при шести працюючих), директором школи (навів лад у проблемному колективі, зробив ремонт приміщень, організував роботу театральної студії, вивів сільську школу на 1-е місце в р-ні за результатами олімпіад).Львівський національний університет ім. І. Франка.

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *


Часто ищут

↑ Наверх