Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Киеве , Резюме в Львове
  4. Резюме Директор, керівник, представник, ін. в Киеве
  5. Директор, керівник, представник, ін.
  Предложить вакансию
  Резюме Директор, керівник, представник, ін.
  Тлучкевич Ігор

  Директор, керівник, представник, ін.

  Заблокировано
   24 ноября   Город: Киев
    Готов к переезду в: Львов
  Возраст: 50 лет
  Режим работы: полный рабочий день
  Рубрики: Медицина, фармацевтика; Туризм и спорт; Работа за рубежом
  Готов к переезду в:
  или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

  Опыт работы

  Керівник філії. Підприємець. Фрілансер
  Корпорація, Підприємець (Нерухомість, логістика, посередництво, реклама, імпорт, продажі обладнання.), Киев
  12.2006 − По настоящее время (13 лет 11 месяцев)

  Створив підрозділ міжнародної логістики, підібрав та навчав персонал, напрацював базу клієнтів. Займався посередницькою діяльністю, операціями у сфері нерухомості, продажем обладнання.

  Редактор, видавець, керівник відділу реклами, менеджер
  Редакція (ЗМІ), Львов
  05.2002 − 12.2006 (4 года 7 месяцев)

  Працював менеджером з реклами. Продавав більше, аніж колектив із шести чоловік. Створив з нуля відділ продажу реклами. Налагодив продажі у повністю збитковому виданні. Створив з нуля редакцію видання і редагував, організував відділ продажу.

  Директор школи, вчитель
  Загальноосвітня школа (Освіта), Тернополь
  09.1992 − 05.2002 (9 лет 7 месяцев)

  Очолив сільську школу з системними порушеннями освітнього процесу, кадрово-дисциплінарними проблемами, та аварійними приміщеннями. Навів порядок в освітньому процесі, знайшов спонсорські кошти, зробив хороший ремонт. Створив театральну студію у "забутому богом селі". При зміні керівництва в галузі освіти відмовився брати участь у напівкримінальних схемах періоду Кучми, через що змушений був конфліктувати із цим керівництвом.

  Образование

  ЛДУ (ЛНУ) ім. І. Франка (Львов)
  Біологічний ф-т, Біолог. Викладач біології та хімії. Спец.: Фізіологія людини і тварин.
  полное высшее, 09.1987 − 07.1992 (4 года 9 месяцев)

  Знание языков:

  Индонезийский - Средний, Польский - Продвинутый (свободно)

  Дополнительная информация

  Знание компьютера, программ:  Офіс, інтернет, графіка, адмін.
  Личные качества, хобби, увлечения, навыки:  Зацікавлений у навчанні, розвитку в напрямку валеології, збереження здоров`я, нетрадиційних практик, інше. Не хворію, загартований, тренований, маю практичні знання у галузі нейрохакінгу, біохакінгу, валеології, психофармакології. Польською мовою працював із клієнтами. Індонезійська - у процесі вивчення (мета - вільне володіння). Готовий до відряджень, у тому числі, довготривалих, закордон. Цікавить будь-яка діяльність, пов'язана з відрядженнями, або постійним перебуванням на території Індонезії. Також інші країни Південно-Східної Азії. Також Перу, Латинська Америка, будь-які віддален. Розгляну також цікаві пропозиції по Європі (навіть Польща). Вміння починати справу з нуля, швидко навчатися, навчати інших, працювати з клієнтами. Висока працездатність, настирливість, вміння ставити цілі та організувати себе і колектив на їх виконання. Порядність, відповідальність. Відсутність шкідливих звичок, залежностей і проблем. Готовність до відряджень. Вміння писати PR, рекламні, публіцистичні, художні тексти українською, російською, польською мовами. Польська мова - вільно. Знання і розуміння молодіжної аудиторії, неформальних рухів, дітей з обмеженими можливостями. Успішний досвід роботи керівником філії (організував, підібрав і навчив менеджерів, налагодив збут, контролював імпорт, займався логістикою), керівником відділу реклами (збільшив поступлення від реклами у 20 разів), редактором ЗМІ (організував "з нуля", підібрав і навчив працівників, налагодив клієнтську базу рекламодавців), менеджером з реклами (приносив 60% замовлень, при шести працюючих), директором школи (навів лад у проблемному колективі, зробив ремонт приміщень, організував роботу театральної студії, вивів сільську школу на 1-е місце в р-ні за результатами олімпіад).Львівський національний університет ім. І. Франка.

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Часто ищут

  ↑ Наверх