Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Полтаве
  4. Резюме Фахівець з обслуговування фізичних та юридичних осіб в
  5. Фахівець з обслуговування фізичних та юридичних осіб
  Предложить вакансию
  Гинку Ірина

  Professional resume Профессиональное резюме, в котором указаны: эл.почта, телефон, зарплата, опыт работы, образование и другая важная информация. Фахівець з обслуговування фізичних та юридичних осіб

  Заблокировано
  9 600 грн.
   20 апреля   Город: Полтава
  Возраст: 19 лет
  Режим работы: полный рабочий день
  Рубрики: Логистика, доставка, склад; Офисный персонал; Другие предложения
  или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

  Опыт работы

  Фахівець відділу по стягненню простроченої заборгованості
  ТОВ "БІЗПОЗИКА" (Фінансова компанія), Полтава
  02.2021 − 04.2021 (2 месяца)

  Обов'язки: робота з клієнтами, які протермінували плановий платіж по сплаті кредиту в програмі "1С", "Webitel" та на відповідних веб-сайтах. В процесі роботи було отримано такі компетенції, як робота з запереченнями та скриптами. Покращила досвід роботи з комп'ютером. Під час роботи здобула новий досвід при спілкуванні з клієнтами, удосконалила здібність виходити із стресових ситуацій з позитивними результатами та пристосувалася до активного слухання питань.

  Образование

  ПДАУ (Полтава)
  Факультет агротехнологій та екології, спеціальність "Агрономія"
  неоконченное высшее, 09.2018 − 05.2022 (3 года 7 месяцев)

  Знание языков:

  Английский - Средний, Русский - Профессиональный (эксперт), Украинский - Профессиональный (эксперт)

  Дополнительная информация

  Знание компьютера, программ:  Вмію працювати з наступними програмами: Adobe Photoshop, Sony Vegas, Microsoft Word/Excel/Power Point/Access, FL Studio, 1C.
  Личные качества, хобби, увлечения, навыки:  Вважаю себе відповідальною, комунікабельною, цілеспрямованою, стресостійкою, дисциплінованною, клієнтоорієнтованою та неконфліктною особою. Легко засвоюю нову інформацію, вмію адаптуватись до змін, здібна швидко та самостійно приймати рішення. Маю гарну дикцію та добре працюю в колективі. Займаюсь спортом (йога), пишу вірші. Володію українською та російською мовами на високому рівні (усно і письмово), та вільно спілкуюся ними у повсякденому житті. Також самостійно покращую знання англійської мови, яку на даний час на знаю на середньому рівні.
  Цель поиска работы, пожелания к месту работы:  Маю пріоритет знайти роботу на якій зможу використовувати свої сильні сторони та разом з цим досягати кар'єрного росту для самореалізації. Для мене важливо отримувати задоволення від роботи, яку я виконую. Бажаю працювати за графіком 5/2 з повною зайнятіс

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *


  Часто ищут

  ↑ Наверх