Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Киеве , Резюме в Мариуполе
  4. Резюме Журналіст в Киеве
  5. Журналіст
  Предложить вакансию
  Анастасія Анастасія

  Журналіст

  Заблокировано
  8 000 грн.
    3 июня   Город: Киев
    Готова к переезду в: Мариуполь
  Возраст: 26 лет
  Режим работы: удаленная работа
  Рубрики: СМИ, TV, Радио
  или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

  Опыт работы

  Фрілансер
  Интернет мережа (Рерайтінг),
  11.2016 − 09.2019 (2 года 10 месяцев)

  Рерайтінг, копірайт обробки текстових матеріалів з метою їх використання, за допомогою синонімів зі збільшенням змісту написаного тексту, написання унікальних статей за вказаною замовником темою.

  Спеціаліст зі зв'язків з громадськістю
  Прес-служба (Шоу-бізнес), Киев
  10.2012 − 12.2015 (3 года 2 месяца)

  Забезпечення повноти та оперативності інформації про діяльність артиста, зв'язки з громадськістю, PR, написання статей, прес-релізів, анонсів, проведення інтерв'ю, 


  реалізація власного проекту, збір і аналіз інформації пов'язаної із здійсненням діяльності артиста моніторинг, аналіз громадської думки, аналіз діяльності засобів масової інформації в процесі здійснення посадових обов'язків, робота з великим об'ємом матеріалів, попурелізація артиста, передача потрібної інформації в потрібний момент., 


  створення інформаційних матеріалів про, здійснювати підготовку інформаційних матеріалів, складати питання для інтерв'ю, проводити інтерв'ю, обробляти інформацію, зібрану в ході інтерв'ю, представляти цю інформацію у вигляді інформаційних матеріалів в певному жанрі, проводити перевірку достовірності інформації, редагувати матеріали, стежити за точністю фактичних даних імена, дати і т.д. 


  За період виконання посадових обов'язків неодноразово з 2013 року були опубліковані мої статті на телеканалі OETV, Рига, Латвії в рамках щорічної музичної премії OE VIDEO MUSIC AWARDS.

  Образование

  Донецький національний університет імені В. Стуса (Винница)
  Філологія/журналістика
  неоконченное высшее, 09.2012 − 06.2015 (2 года 9 месяцев)

  Знание языков:

  Украинский - Профессиональный (эксперт), Русский - Профессиональный (эксперт), Английский - Выше среднего

  Дополнительная информация

  Знание компьютера, программ:  Продвинутий користувач ПК
  Личные качества, хобби, увлечения, навыки:  Навички: Уміння аналізувати, доносити основну думку, втілення власних ідей, створення оригінального контенту, вміння зацікавити аудиторію. Особисті якості: Стресостійкість, націленість на результат, працездатність, аналітичне мислення, переконливість, ініціативність, пунктуальність, оперативність, виконання завдань в строк, ефективно працюю в умовах багатозадачності. Додаткова інформація: українська та російська мови – вільно, англійська- профільний, досвідчений користувач ПК, знання Закону України « Про діяльність журналістів», Закону України «Про інформацію».

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *


  похожие резюме

  Часто ищут

  ↑ Наверх