Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Львове
  4. Резюме Викладач іноземної мови в
  5. Викладач іноземної мови
  Предложить вакансию
  Різник Ігор

  Викладач іноземної мови

  Заблокировано
  8 000 грн.
    1 июня   Город: Львов
  Возраст: 56 лет
  Режим работы: свободный график работы, удаленная работа, частичная занятость
  Рубрики: Наука, образование, переводы
  или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

  Описание

  Я за освітою філолог. Закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка – філологічний факультет. Працював в молодіжному міжнародному бюро «Супутник» гідом – перекладачем з чеської, а пізніше польської мов. На цій роботі, властиво, ґрунтовно опанував ці мови, спілкуючись безпосередньо з їх носіями. Після цього довший час співпрацював з різним інституціями, приватними фірмами, фундаціями і неурядовими організаціями, як перекладач з польської мови – Інститутом вільних профспілок країн Східної Європи, Фондом «Відродження» і його польським партнером - Фундацією ім. С. Баторія, забезпечував переклад під час різних семінарів та конференцій.


  Викладанням польської мови займаюся з 2002 року. Співпрацював з різними навчальними закладами і приватними мовними школами: АІМ «Інтеграція», ШІМ «Парад мов», АІМ «Галерея мов», Мовний Центр «Еос», Мовний Центр «Лео Лінг». Зокрема викладав польську мову факультативно в колишньому МАУП. З 2016 проводжу корпоративні заняття для працівників корпорації «Міст Груп», а з 2017 року співпрацюю, як викладач польської мови з Львівським консультаційно – освітнім центром Університету Марії Кюрі – Склодовської в м. Люблін.


  Мною опрацьовано 4 рівні викладання польської мови – для групових і індивідуальних занять /рівні А1, А2, В1, В2 –С1/. Спеціальні міні – курси: Ділова польська мова, медичного і економічного напрямків, для абітурієнтів мистецьких факультетів польських вузів. Підготовлюю також слухачів до здачі сертифікованих тестів на знання польської мови, до розмови з отримання Карти поляка, польського громадянства. Використовую, здебільшого, польські підручники, а також власні методичні напрацювання. Постійно вдосконалююся, переймаю досвід і опрацьовую нові підручники та методичні розробки, серед іншого, своїх колег по фаху з Люблінського університету.


  В умовах карантину почав проводити заняття дистанційно, завдяки чому теж здобув певний досвід.


  Стараюся знайти індивідуальний підхід до кожного свого студента, і дуже радію, коли мої слухачі роблять успіхи – опановують граматичну польську мову, починають нею розмовляти, застосовують здобуті знання на практиці і дякують мені за науку.

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  похожие резюме

  Часто ищут

  ↑ Наверх