Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Львове
  4. Резюме Юрист, юрисконсульт, помічник юриста, помічник адвоката в
  5. Юрист, юрисконсульт, помічник юриста, помічник адвоката
  Предложить вакансию
  Резюме Юрист, юрисконсульт, помічник юриста, помічник адвоката
  Мельник Анна

  Юрист, юрисконсульт, помічник юриста, помічник адвоката

  Заблокировано
  8 000 грн.
   24 января   Город: Львов
  Возраст: 38 лет
  Режим работы: полный рабочий день, частичная занятость
  Рубрики: Офисный персонал; Руководство; Юриспруденция, право
   Есть дети 
  или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

  Описание

  Мета : робота юриста, юрисконсульта, спеціаліста юридичного відділу, робота у сфері медіації, викладача правознавства в учбовий заклад будь-якого рівня, адміністративна та/або організаційна робота.

  Бажаний графік роботи – p 9:30 год. До 17:30 год. або по домовленості.

  Бажана заробітна плата – від 9000 грн.

  Резюме

  Освіта – вища повна

  1999 – 2002 рр. – навчання у Правничому коледжі Львівського національного університету ім. І.Я.Франка (диплом молодшого спеціаліста з відзнакою);

  2002 – 2004 рр. – навчання на юридичному факультеті Львівського національного університету ім.. І.Я.Франка (диплом бакалавра з відзнакою, диплом магістра з відзнакою).

  Спеціальність - юрист;

  Спеціалізація – цивільне право;

  Кваліфікація - магістр права.

  Практика – навчальна, виробнича, педагогічна

  1999 - 2000 р. – навчальна практика на приватній юридичній фірмі «Право»;

  2001 – 2002 рр. – виробнича практика в місцевому суді;

  2003 – 2004 рр. – виробнича практика у приватній нотаріальній конторі Лойка О.І.;

  2003 – 2004 рр. – педагогічна практика у Правничому коледжі Львівського національного університету ім. І.Я.Франка та на юридичному факультеті Львівського національного університету ім.. І.Я.Франка.

  Додаткова освіта, підвищення кваліфікації

  У листопаді 2019 року пройшла онлайн курс «Вступ до медіації» у Відкритому університеті Майдану при Українському Центрі Медіації, отримала сертифікат.

  Досвід роботи за спеціальністю – 10 років (офіційне працевлаштування) та 13 років загального юридичного стажу.

  З вересня 2004 по вересень 2005 р. - робота на посаді юрисконсульта в приватній нотаріальній конторі Лойка О.І.

  Вересень-жовтень 2005 року – працювала юристом – волонтером у Міжнародній благодійній організації «Екоправо»

  З листопада 2005 року – по 2009 рік працювала головним юрисконсультом на місцевому телебаченні (телеканал НТА), а також юрисконсультом в рекламній фірмі;

  З 2009 по 2013 рік працювала на посаді начальника юридичного відділу у будівельній компанії ТзОВ «МАГІК» (включаючи відпустку по догляду за дитиною);

  З 2013 року – по 2016 рік – юрист-фрілансер, займалася наданням юридичних консультацій у різних сферах законодавства України, надавала юридичний супровід діяльності господарюючих суб’єктів, в основному у сфері медіа-права та права інтелектуальної власності, сімейного, цивільного та адміністративного права України;

  2016 – 2017 рр. – правовий супровід діяльності звукозаписувальної студії «VG-Studio» (м.Київ) дистанційно (неповна зайнятість).

  З вересня 2018 року по червень 2019 року – працювала юрисконсультом у ТзОВ «Мірта ТМ» (неповна зайнятість);

  З жовтня 2018 року по квітень 2019 року – надавала правовий супровід діяльності готелю «Family Residence Boutique Hotel».

  З серпня 2019 року по жовтень 2019 року працювала юрисконсультом у ТОВ «Астбуд» (неповна зайнятість).

  З жовтня 2019 року – юрист-фрілансер, приватна практика.

  Професійні знання та навики:

  ü Активно працювала у сфері договірного права від моменту проведення переговорів між контрагентами до моменту укладення самого договору, зокрема договори цивільно-правового характеру, договори у сфері трудового законодавства, у сфері авторського та суміжних прав, договори, по’вязані забезпечити правову основу будівництва, операцій з нерухомістю та ін.

  ü При роботі із господарськими товариства різної форми власності, зокрема ПП, ФОП, ТОВ – займалася складанням, написанням, візуванням різного роду позовних заяв, заяв, розписок, скарг та інших правових документів, їх правовий аналіз;

  ü Представництво у судах різних інстанцій, включаючи юридичний супровід при поданні позову до Європейського суду;

  ü Мала достатній досвід у роботі із різного роду контролюючими органами, забезпечувала їх фізичний прийом, провадила проведення самих перевірок на підприємстві, слідкувала за дотриманням законності такого роду перевірок, активно співпрацюючи із перевіряючими, надавала правовий аналіз їх дій для керівника тощо;

  ü Займалася надання правових консультацій у різних сферах – від операцій з нерухомістю до консультацій із сімейного права, найчастіше – правові консультації у сфері інтелектуальної власності (авторське право, обслуговування телерадіокомпаній та приватних виконавців (музика), а також цивільно-правові консультації;

  ü Маю досвід адміністративної роботи, досвід проведення переговорів, що передують укладенню договорів від імені компанії.

  Додаткові навички та вміння:

  ü Вмію писати різного роду творчі та аналітичні тексти практично на любу тематику, окрім технічної: статті, новини, замітки, привітання, сценарії, анотації, вірші, прозові твори.

  Сфери права, у яких працювала найактивніше: нотаріальна діяльність, телерадіомовлення – медіасфера, будівництво, інтелектуальна власність – авторське право, сімейне право, сфера нерухомості.

  Знання мов – Вільно володію українською (рідна) та російськими мовами, англійською на розмовному рівні, можу вільно читати, писати, по спеціальності – зі словником.

  Знання ПК – програми MS Windows 9x/ 2000/XP, Word, Excel, Internet.

  Особисті якості

  Відповідальність, виконавчість, здатність до швидкого прийняття рішення, оперативність, творчість та креативність, комунікабельність, вміння «знайти мову» із різними людьми, ініціативність, вміння працювати в команді, здатність до швидкого засвоєння нових знань, відкрита до нових знань та досвіду, медіаційні здібності (вміння безконфліктно вирішити ситуацію шляхом проведення переговорів).

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Часто ищут

  ↑ Наверх