Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Одесса
  4. Бухгалтерия, финансы, учет/аудит
  5. Бухгалтер
Отправить резюме

Бухгалтер

Заблокирована
7 500 грн.
 31 марта  Одесса 
Компания: Військова частина 3012 Національної гвардії України  (https://jobs.ua/company-vyskova-chastina-3012-natsonalno-gvard-ukrani-1594029) (Все вакансии)
Категории:Бухгалтерия, финансы, учет/аудит
Показать контакты

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:желателен
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Запрошуємо на роботу бухгалтера на повний робочий день.

Наша організація являється бюджетною установою.

В нашому відділі понад 10 працівників. Дружній колектив, особовий склад якого завжди прийдє на допомогу та підскажє вірнє рішення для будь-якого службового завдання.

Ми готові взяти молодого фахівця, без досвіду роботи, який бажає оволодіти професією бухгалтера, здобути досвід та практичні навички.


Опис компанії:

Військова частина 3012 Національної гвардії України.

Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України. Основним завданням військової частини 3012 є охорона громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.


Вимоги щодо освіти:

1. Без стажу роботи: Базова вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень Бакалавр) за напрямом підготовки (спеціальністю) "Облік і аудит" або аналогічна спеціальність.

2. Зі стажем роботи не менше 1 року на посаді технічного службовця у галузях фінансової діяльності, роботи з базами даних, статистики, бухгалтерського обліку: Неповна вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень Молодший спеціаліст) за напрямом підготовки (спеціальністю) "Облік і аудит" або аналогічна спеціальність.


Вимоги до знань та навичок:

1. Знання та розуміння основних вимог з організації та ведення бухгалтерського обліку (план рахунків, основні вимоги до складання первинних документів, правила документообігу, порядок обліку господарських операцій).

2. Навички роботи на рівні впевненого користувача в програмах MS Office (Excel, Word), Іnternet, M.E.Doc.

3. Організованість, уважність, відповідальність, педантичність та порядність.


Завдання та обов'язки:

1. Прийом, перевірка, обробка та проведення первинних документів (табелів обліку робочого часу, наказів про призначення та звільненні з роботи, наказів про відпустку).

2. Нарахування та виплата заробітної плати, відпускних та лікарняних, нарахування виплат при звільненні, аліментів, оформлення листків непрацездатності.

3. Підготовка даних для перерахування коштів на зарплатні картки відповідно до зарплатного проекту.

4. Підготовка та подання звітності до Державної фіскальної служби, Фонду соціального страхування, виконавчих служб.

5. Оформлення довідок про доходи (зарабітну плату).

6. Виконання інших доручень головного бухгалтера.


Умови роботи:

Понеділок-четвер: 8:30-17:45

П'ятниця 8:30-16:45

Обідня перерва 13:00-14:00


Ми пропонуємо:

Офіційне працевлаштування

Окреме обладнане робоче місце

Щорічну оплачувану відпустку терміном 24 доби

Своєчасну оплату праці

Дружній колектив

Надання практичної допомоги на ввіреній ділянці роботи

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх