Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Одессе
  4. Работа ESL вчитель англійської мови у В'єтнамі в Украине
  5. ESL вчитель англійської мови у В'єтнамі
  Отправить резюме

  ESL вчитель англійської мови у В'єтнамі

  Заблокирована
  45 000 грн.
    9 ноября  Одесса 
  Компания: EL VIS Vietnam  (https://jobs.ua/company-el-vis-vietnam-1604351) (Все вакансии)
  Рубрики:Наука, образование, переводы; Работа за рубежом; Работа без квалификации

  Контакты

  Контактное лицо:Andrii

  Требования

  Образование:полное высшее
  Опыт работы:желателен
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  Вимоги: Хороші новини для вчителів, які хочуть отримати сертифікат TESOL, залишитися і працювати у В'єтнамі в якості викладача англійської мови ESL. В'єтнам знову відкриває кордони. З 25 вересня до В'єтнаму можна в'їхати по бізнес-візі від в'єтнамської компанії за 850 $. У нинішній ситуації ви повинні знаходитися в карантині 14 днів, в місці, яке ви можете вибрати зі списку, наданого урядом В'єтнаму (ціна від 26 до 300 доларів в день, залежить від того, яке місце ви виберете). Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами. Нам потрібні вчителі англійської мови!

  Обов'язки:

  Умови: Є вища освіта, знання англійської мови на рівні Intermediate або Upper-Intermediate, бажання працювати і заробляти від 1500 доларів на місяць, отримати новий виток в кар'єрі і стабільність, вивчити культуру і мову В'єтнаму, відвідати безліч визначних пам'яток, спробувати місцеву кухню, відпочити на кращих пляжах, і просто змінити обстановку? Все це можливо з нами, El-Vis Service Company. Отримайте сертифікат Tesol від American Florida University, і почніть міжнародну кар'єру сертифікованого викладача англійської мови. Ми пропонуємо: - 4-х тижневий комбінований курс American Tesol, що включає три тижні теорії і тиждень практики з реальними студентами.

  - Підтримку на всіх етапах даного курсу.

  - Консультацію з працевлаштування.

  Від вас:

  - Вища освіта

  - Довідка про несудимість

  - Знання англійської на рівні Intermediate / Upper-Intermediate

  - Бажання працювати і вдосконалюватися.

  Ми чекаємо вас

  skype - EL VIS Viet

  ...65

  ...18

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    VIP вакансии

  Похожие вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх