Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Запорожье
  4. Работа Фахівець з питань мобілізаційної роботи в Украине
  5. Фахівець з питань мобілізаційної роботи
  Отправить резюме

  Фахівець з питань мобілізаційної роботи

  Заблокирована
  16 300 грн.
    7 июня  Запорожье 
  Компания: Концерн «Городские тепловые сети»  (https://jobs.ua/company-kontsern-gorodskie-teplovyie-seti-153002) (Все вакансии)
  Рубрики:Офисный персонал

  Контакты

  Телефон: +38 (063) 332-94-90
  Контактное лицо:Юлия Алексеевна
  Адрес:Запорожье, 69091, бул. Гвардейский, 137

  Пожелания к сотруднику

  Образование:полное высшее
  Опыт работы:от пяти лет
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  Концерн «Міські теплові мережі» запрошує на вакантну посаду фахівця з питань мобілізаційної роботи.

  Вимоги до кандидата:

  • досвід роботи на аналогічних посадах від 3 років;
  • вища освіта відповідного професійного спрямування;
  • повинен знати Конституцію України, закони України, укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти інших органів виконавчої влади з питань мобілізаційної роботи; володіти державною мовою; вміти працювати на комп’ютері.

  Обов’язки:

  • організація заходів з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації і контроль за їх здійсненням в межах підприємства;
  • організація планування, розроблення та коригування мобілізаційного плану та контроль за його виконанням при переведенні підприємства на роботу в умовах особливого періоду.

  Ми пропонуємо:

  • Офіційне працевлаштування;
  • Повний соціальний пакет.

  Якщо Вас зацікавила дана вакансія та Ваша кандидатура відповідає вимогам, будь ласка, надсилайте резюме. Стандартний строк розгляду резюме — 14 днів. Відсутність відповіді протягом 14 днів означає, що ми ознайомилися з Вашим резюме, але, на жаль, на сьогодні в компанії немає вакансій, які відповідають Вашій кваліфікації та побажанням. У випадку відкриття відповідної вакансії, ми запропонуємо Вам її для розгляду.

  Дякуємо Вам за увагу до Концерну «Міські теплові мережі»!

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

  Часто ищут

  ↑ Наверх