Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Львове
  4. Работа Грузчик в Украине
  5. Грузчик
  Отправить резюме

  Грузчик

  Заблокирована
  11 000 грн. + %
    1 октября  Львов 
  Компания: Шины&Диски  (https://jobs.ua/company-shinyidiski-124865) (Все вакансии)
  Рубрики:Логистика, доставка, склад; Работа без квалификации

  Контакты

  Контактное лицо:Дмитро
  Адрес:Львов

  Требования

  Образование:не имеет значения
  Опыт работы:не требуется
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  «Шини і диски» - це інтернет-магазин, який представлений на ринку, вже більше 10 років. На сьогоднішній день ми є одними з лідерів в Україні. Широкий асортимент, демократичні ціни і молода команда професіоналів - ось наш рецепт успіху!

  Ми постійно ростемо і розвиваємося і в зв'язку з планованим розширенням штату, чекаємо в нашу команду молодого, відповідального робітника складу /віком 25-45 років/.

  Ми можемо запропонувати:

  гідну зарплатню (ставка 11000 грн.+премії);професійний розвиток; придбання нових навичок і досвіду; комфортні умови праці;дружній колектив; навчання усьому необхідному для успішної роботи; графік роботи з 09:00 до 18:00, шість днів на тиждень субота з 10.00 до 15.00.

  Вимоги до кандидата:

  знання ПК (Microsoft Office); знання принципів складського обліку; досвід роботи на даній посаді від 2-х років;відсутність шкідливих звичок і судимсті.

  Вашими обов'язками будуть:

  прийом, видача та розміщення товару; розвантаження / завантаження товару; підготовка товару за накладними для відправки через транспортні компанії; облік товару.

  Ми шукаємо оптимістичну та позитивно налаштовану людину, яка хоче працювати, зростати та розвиватися разом з нами. Не пропустіть свій шанс і швидше приєднуйтесь!

  Запис на співбесіду за телефоном – 050-080-79-90 Дмитро, 067-570-12-65 Ганна

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    VIP вакансии

  Похожие вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх