Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Луцк
  4. Издательство, полиграфия , Торговля, продажи, закупки , Реклама, маркетинг, PR
  5. Керівник рекламних проектів
Отправить резюме

Керівник рекламних проектів

Заблокирована
6 000 грн. + %
  9 апреля  Луцк 
Компания: ТзОВ "Тенета"  (https://jobs.ua/company-tzov-teneta-378911) (Все вакансии)
Категории:Издательство, полиграфия, Торговля, продажи, закупки, Реклама, маркетинг, PR
Показать контакты

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от двух лет
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Вимоги: Ви людина, яка прегне розвиватися, досягати результатів і любить продавати? Тоді ми готові запропонувати вам круту роботу в команді креативних, веселих і цілеспрямованих рекламістів.

Ми створюємо рекламу та виготовляємо її для банків, торговельних мереж, виробників продукції. Працюємо з середнім та великим бізнесом.

Від вас ми чекаємо готовності пізнати нашу сферу діяльності, вміння формулювати свої думки, розробити індивідуальні комерційні пропозиції та підписання угод з новими клієнтами.

Якщо ви боїтесь продавати, керувати проектами, не вмієте виражати свої думки і працювати в команді — ви не наш гравець.

Умови роботи: Ми вас не обмежуємо з 9-ї до 18-ї, ви можете працювати 2 години в день, якщо будете вражати нас своїми результатами. У нас зручний офіс в центрі міста, офіційне працевлаштування, хороша заробітна плата і є перспектива кар`єрного росту.

Результат — кількість підписаних угод, сума фінансів на рахунку компанії та задоволення клієнтів сервісом компанії.

Обов’язки: Пошук нових клієнтів, розробка комерційних пропозицій, підготовка кошторисів, холодні дзвінки, зустрічі з керівниками та власниками бізнесів, сервісно-орієнтоване обслуговування своєї бази клієнтів.

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  VIP вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх