Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Львове
  4. Работа Менеджер на студію звукозапису (продаж послуг) в Украине
  5. Менеджер на студію звукозапису (продаж послуг)
  Отправить резюме

  Менеджер на студію звукозапису (продаж послуг)

  Заблокирована
   14 мая  Львов 
  Компания: Українська мастеринг студія "Меломан"  (https://jobs.ua/company-ukranska-mastering-studya-meloman-1592441) (Все вакансии)
  Рубрики:Дизайн, творчество; Реклама, маркетинг, PR; СМИ, TV, Радио

  Контакты

  Телефон: +38 (095) 252-50-95
  Контактное лицо:Meloman Studio

  Требования

  Образование:не имеет значения
  Опыт работы:не требуется
  График работы:удаленная работа

  Описание вакансии

  Доброго дня!


  Ми шукаємо розумну самоорганізовану людину для спокійної продуктивної роботи в маленькому колективі стабільної компанії. Чим ми займаємося? Повним циклом медіа виробництва. Створення аудіороликів та аудіокниг, створення голосового меню, озвучення фільмів / мультфільмів / казок, звукозапис оркестрів, створення саундтреків до фільмів - все це в нашій компетенції.


  У Ваші обов’язки входитиме:

  • створення та оновлення бази потенційних клієнтів;
  • sms та email інформування клієнтів, вихідні дзвінки;
  • моніторинг соціальних мереж та онлайн платформ;
  • індивідуальні пропозиції потенційним клієнтам.


  Живе та електронне спілкування з людьми зі всього світу стане Вашою щоденною роботою, тому, відгукуючись на цю вакансію, подумайте чи Ви справді отримуєте задоволення від спілкування та чи готові Ви працювати на результат.


  У нас немає ставок, лише відсотки від виконаної роботи. Ми впевнені, що лише справжнє задоволення від роботи та наполегливість зробить діяльність ефективною, а майбутнє безтурботним.


  Якщо Ви маєте схильність до творчості, маркетингу чи бізнес переговорів - Ваша робота буде ще цікавішою. Бажане володіння англійською мовою.


  Будьте ласкаві вказати в резюме свій вік та досвід роботи, хоббі, надати контактний номер телефону та лінки на Ваші сторінки в соціальних мережах, складіть список прочитаних Вами книг та програм, якими Ви володієте, а також не забудьте про бажаний рівень заробітньої плати.


  Робочий час: пн-пт 10.00-19.00.


  Ми не розглядатимемо кандидатів, котрі не дотримуватимуться вимог. Будьте уважні.

  Прохання писати в Telegram чи Viber.

  Веб сайт: www.melomanstudio.com  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

  Похожие вакансии

  Часто ищут:

  ↑ Наверх