Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Львов
  4. Торговля, продажи, закупки , Транспорт, автосервис
  5. Менеджер з продажу автомобілів
Отправить резюме

Менеджер з продажу автомобілів

Заблокирована
26 000 грн.
  4 апреля  Львов 
Компания: eTachki  (https://jobs.ua/company-etachki-122853) (Все вакансии)
Категории:Торговля, продажи, закупки, Транспорт, автосервис
Показать контакты

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Компанія eTachki запрошує в свою команду комунікабельного, активного, цілеспрямованого і клієнтоорієнтованого фахівця з умінням результативно вести переговори.

http://www.etachki.com

Завдання МЕНЕДЖЕРА ПО ВИКУПУ АВТОМОБІЛІВ (TRADE-IN)

• Підготовка до зустрічі і переговорів з клієнтом: збір інформації про авто і історії продажу подібних авто через аукціон;

• Зустріч та переговори з клієнтом, презентація сервісів аукціону eTachki;

• Виявлення потреби клієнта, цінових очікувань і надання інформації про потенційну ринкову вартість його автомобіля;

• Супроводжує проведення аукціону: аргументація вартості;

• Взаємодія з інспектором, менеджером по продажам (групи по роботі з аукціоном) для оперативного і якісного закриття угоди;

• Укладення угоди.

Наш кандидат:

Має досвід роботи в активних продажах автомобілів від 2 років! Знає вторинний автомобільний ринок України: основні гравці, принципи ціноутворення на б / у авто; Має високий рівень клієнтоорієнтованості: поважає кожного нашого клієнта, вміє діяти в його інтересах; Має навички ведення успішних переговорів, вміє працювати з запереченнями; Має водійські права кат. В, досвід безаварійного водіння від 5 років.

Ми пропонуємо:

Роботу в молодій і амбіційній компанії, яка надає можливості для кар'єрного та особистого росту та розвитку; Графік роботи: 6-денний робочий тиждень, з 9.00. до 18.00, сб з 9.00. до 15.00; Конкурентна заробітна плата: ставка + бонуси (перші 2 місяці 15 000 +%, з третього - 10 000 +%).

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх