Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Киеве
  4. Работа Менеджер з продажу онлайн курсів до школи IT та Real Estate в Киеве
  5. Менеджер з продажу онлайн курсів до школи IT та Real Estate
  Отправить резюме

  Менеджер з продажу онлайн курсів до школи IT та Real Estate

  Заблокирована
  44 400 грн.
   23 января  Киев 
  Компания: Itcapital  (https://jobs.ua/company-itcapital-1610741) (Все вакансии)
  Рубрики:Торговля, продажи, закупки; Работа для студентов; Работа без квалификации

  Контакты

  Телефон: +38 (093) 177-53-17
  Контактное лицо:ITCAPITAL Inc

  Пожелания к сотруднику

  Образование:среднее
  Опыт работы:желателен
  График работы:удаленная работа

  Описание вакансии

  Менеджер з продажу курсів у школах навчання від ІТ-компанії та агентства з елітної нерухомості. Робота віддалена. Онлайн. Зручний гнучкий графік. Дохід необмежений залежить продажів. Робота дуже цікава.


  Про компанію 1:

  ITCAPITAL – це міжнародна іт-компанія зі створення сучасних інтернет технологій: автоматизації бізнес-процесів та диджиталізація бізнесу. Наш основний напрямок це — development: розробка програмного забезпечення, розробка програм IOS and Android, створення корпоративних сайтів будь-якої складності, інтернет-маркетинг, розробка рішень на основі штучного інтелекту, створення технологій з VR/AR/3D. Додатковий напрямок компанії – школа навчання у сфері ІТ (ITCAPITAL SCHOOL). Інвестиційний фонд ITCAPITAL INVEST, Благодійний фонд ITCAPITAL CHARITY. Докладніше про нас дивіться у нас на сайті.

  Про компанію 2:

  IZIHouse - це українська компанія (агентство нерухомості) з основним родом діяльності - Продаж та Оренда елітної нерухомості (новобудови, вторинний ринок, комерційна нерухомість) та додатковим родом діяльності школою навчання у сфері нерухомості. Компанія працює від 2017 року. Головний офіс - Київ, додатково Одеса, Запоріжжя, Львів, Дніпро, Харків, Полтава.


  Про роботу:

  Основне завдання цієї професії – допомагати у виборі курсів, консультувати, шукати нових людей на програми навчання від нашої чудової компанії. Для роботи матимете всі необхідні інструменти, працюватимете з дому з вільним графіком роботи і без прив'язки до міста, головне щоб у вас був інтернет та бажання. Робота повністю у комп'ютера.

  Кому підходить робота:

  Робота підійде людям, які шукають підробіток на постійній основі, відповідальним та зацікавленим людям, які вміють вести комунікацію з людьми.

  Обов'язки:

  - Основне завдання: робити розсилку про програми навчання від нашої школи до груп у фейсбуці та телеграмі + обдзвонювати базу потенційних покупців курсів і також писати потенційним покупцям.

  - Основна мета цих дій: Надати людям можливість пройти курси навчання та навчиться новим навичкам які принесуть їм нові можливості, захоплюючий досвід, гроші та нові професії у сфері ІТ чи нерухомості.


  Вимоги:

  - вітається досвід роботи у продажах.

  - Рівень використання комп'ютера та технологій на рівні середній та вище.

  - Навичка вести ділове листування/переговори з клієнтом.

  - Вміти йти до мети.

  - бути самоорганізованою особистістю.


  Умови роботи:

  - Робота віддалена. Можна працювати з будь-якої точки України.

  - Зарплата: (за кожен проданий курс заробляєте 20% від його ціни (це від 900 до 1500 грн. з 1 продажу), в середньому на місяць 10,000-20,000грн.).

  - Ми Вас навчимо та надамо всі знання, які потрібні для роботи та розвитку.

  - Для роботи потрібен мобільний телефон та комп'ютер, інтернет. Бажання та кілька годин вільного часу протягом дня.

  – Є перспектива кар'єрного зростання до керівника відділу у школі навчання.


  Курси які Ви продаватимете:


  1. Онлайн курс "Агентів з нерухомості з нуля" - це програма навчання дає можливість будь-якій людині, яка пройшла курс працювати на себе або в компанії, продаючи та здаючи нерухомість і заробляти на цьому від 30,000 грн. на місяць з вільним графіком.


  2. Онлайн курс "Ефективна реклама об'єкта нерухомості" - цей курс призначений для власників об'єктів нерухомості, щоб посилити рекламу нерухомості та швидше її продати чи здати. Таким чином власник менше втрачає грошей на просте нерухомість.


  3. Онлайн курс "IT Sales Manager" - це менеджер з продажу в ІТ компаніях, на міжнародний ринок (Америка, Китай, ОАЕ ітд), люди проходять курс і далі працюють в ІТ компанії або на себе.


  4. Онлайн курс "Розробка чат-ботів у телеграм" - це практичні знання про те, як створити свого чат-бота без особливих навичок програмування. За курс навчання людина вже створює свого повноцінного чат-бота.


  (Також кожному, хто пройшов курс, надається Диплом або Сертифікат з отримання професії та працевлаштування в наших компаніях за бажанням)


  Коротко про роботу:

  Працюєте на комп'ютері з дому з будь-якої точки України, листування та діалоги з клієнтами, консультуєте, допомагаєте зареєструватися на навчанні та заробляєте гроші собі та компанії.


  Наша філософія:

  - Сьогодні я краще – себе вчорашнього!

  - Я відкрита людина, чесна, натуральна, без користі, командна і частина прекрасного світу!

  - Ми створюємо новаторський метод та підхід до роботи – ми частина найкращої системи!

  - Я приношу користь світу - віддаючи отримую натомість.

  - Ми одна велика дружна сім'я – готова її членів підтримати будь-якої миті.

  * Оточуючи себе найкращими - ми самі стаємо кращими - але завжди спочатку потрібно починати з себе.


  Наш принцип:

  - Будь відкритий!

  - Взаємодіяй!

  - Спирайся на факти!

  - Будь ефективним!

  - Будь чесним!

  - Не веди подвійні ігри!

  Залишайте заявку з резюме, ми ознайомимося та дамо вам зворотний зв'язок.

  Форма для заявки на нашому сайті itcapit.com/work

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    Горячие вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх