Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Киеве
  4. Работа Начальник відділу спеціальної техніки та захисту інформації в Киеве
  5. Начальник відділу спеціальної техніки та захисту інформації
  Отправить резюме

  Начальник відділу спеціальної техніки та захисту інформації

  Заблокирована
  24 000 грн.
   25 марта  Киев 
  Компания: Укроборонсервіс  (https://jobs.ua/company-ukroboronservs-1610924) (Все вакансии)
  Рубрики:Охрана, безопасность

  Контакты

  Телефон: +38 (050) 557-57-10
  Контактное лицо:Олексій Бондаренко
  Адрес:вул. Россошанська 36а

  Требования

  Образование:полное высшее
  Опыт работы:от пяти лет
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  1. Освіта та досвід роботи: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, та стаж роботи в галузі технічного, криптографічного захисту інформації не менше 5 років.

  2. Посадові обов'язки:

  - Безпосередньо підготовка та подача за належністю необхідні документи, передбачені діючими на Підприємстві процедурами, правилами, що стосуються проходження документів, узгодження окремих їх положень та умов, отримання погоджень, дозволів тощо, в т.ч. передбачених відповідним нормативно-правовими актами, наказами та розпорядженнями ДК «Укроборонпром» та Підприємства.

  - Реалізація укладених контрактів і договорів у зазначені терміни, виконання планових показники підпорядкованого Відділу по строках, номенклатурі та обсягах.

  - Надання послуги з технічного та криптографічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності за умовами укладених контрактів та договорів з юридичними особами України та інших країн.

  - Проведення розробки, виготовлення та реалізація спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку, інших засобів негласного отримання інформації (далі – спеціальні технічні засоби), а також надання послуг щодо їх ремонту та модернізації за умовами договорів та контрактів, що укладаються Підприємством з юридичними і фізичними особами України та інших держав.

  - Аналіз можливих ринків збуту спеціальної техніки та послуг з технічного та криптографічного захисту інформації.

  3. Особистісні характеристики – Високий рівень відповідальності та самоорганізації, уважність до деталей, зосередженість, цілеспрямованість, пунктуальність, вміння працювати з великими обсягами інформації та здатність до роботи у команді.

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    Горячие вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх