Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Виннице
  4. Работа Начальник виробництва в Украине
  5. Начальник виробництва
Отправить резюме

Начальник виробництва

Заблокирована
  6 марта  Винница 
Компания: Синдикат Компані  (https://jobs.ua/company-sindikat-kompan-1602962) (Все вакансии)
Категории:Руководство, Производство

Контакты

Телефон: +38 (097) 959-22-88
Контактное лицо:Компані Синдикат
Адрес:Вінниця, вулиця 600-річчя, 25

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от пяти лет
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Любиш тримати усе під контролем? Бажаєш працювати в виробничій компанії на посаді "Начальник виробництва"? Це твоя вакансія! Компанія Синдикат - це компанія з молодим колективом і креативним мисленням. Ми займаємось виготовленням обладнання, створенням інноваційних продуктів, виготовленням спортивних майданчиків та майданчиків для дітей. Збільшення напрямків - збільшення команди! Що пропонуємо: - заробітню плату + премії (заробітня плата буде встановлена по результату співбесіди), - графіік роботи з 9:00 до 18:00, - офіційне працевлаштування, - карєрний ріст до директора виробництва, - безкоштовні навчання для підвищення рівня кваліфікації, - комфортний офіс та сучасна оргтехніка, - дружній колектив та спільний відпочинок. Основні обовязки: - управляти, координувати та планувати роботу всіх цехів, - контролювати технічний стан обладнань, проводити регламентні роботи по сервісному обслуговуванню обладнання, - контролювати виконання планів виробництва, - вести облік виконанної роботи, - замовляти та контролювати наявність матеріалів, необхідних для виробництва, - приймати участь в конструкторських розробках разом з відділом конструювання, - забезпечувати міри з охорони праці на виробництві, - шукати шляхи розвитку та впроваджувати інновації. Що вимагаємо: - досвід роботи на аналогічній посаді не менше 5ти років, - знання сучасного обладнання, - стратегічне мислення та вміння прогнозувати ситуації, - прагнення до результативності та високим показникам, - вміння працювати в режимі "багатозадачність", - відповідальність, - мотивувати та управляти виробничим персоналом, - вміння швидко навчатись новому. Якщо все вищеперераховане це "твоє", - тоді скоріш заповнюй анкету!

https://forms.gle/KDLLr4HakDGuY21V8

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  Горячие вакансии

Похожие вакансии

Часто ищут:

↑ Наверх