Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Запорожье
  4. Работа Інженер-будівельник в Украине
  5. Інженер-будівельник
  Отправить резюме

  Інженер-будівельник

  Заблокирована
  11 000 грн.
   17 ноября  Запорожье 
  Компания: Департамент ЖКГ та будівництва Запорізької ОДА  (https://jobs.ua/company-departament-jkg-ta-budvnitstva-zaporzko-oda-1618115) (Все вакансии)
  Рубрики:Строительство, архитектура

  Контакты

  Телефон: +38 (068) 130-69-54
  Контактное лицо:Дмитро Шевченко
  Адрес:Запоріжжя, проспект Собоний, 164, 707

  Требования

  Образование:полное высшее
  Опыт работы:не требуется
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  Вимоги: вища освіта у галузі "Архітектура та будівництво", вільне володіння державною мовою (наявність відповідного сертифікату виданого Національною комісією зі стандартів державної мови).

  Обов'язки: 

  1. Бере участь у реалізації державних і бюджетних програм з питань: будівництва, зокрема розгортання будівництва доступного житла, молодіжного житлового будівництва, пільгового кредитування індивідуальних сільських забудовників, будівництва житла для окремих категорій громадян, реалізації проєктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури (у разі визначення структурного підрозділу розпорядником коштів за програмою).

  2. У межах компетенції готує проєкти розпоряджень голови облдержадміністрації, проєкти обласних програм, проєкти наказів департаменту, аналітичні інформаційні довідки, інші документи і матеріали.

  3. Складає титульні списки будов і подає їх на затвердження в установленому порядку.

  4. Здійснює контроль в установленому порядку за своєчасним фінансуванням в повному обсязі будівництва об’єктів відповідно до титульних списків будов та укладених договорів.

  5. Бере участь у розробці пропозицій щодо посилення інноваційної складової при здійсненні проєктування та будівництва об’єктів промисловості та інженерно-транспортної інфраструктури.

  6. Здійснює підготовку проєктів договорів для укладання з проєктними і вишукувальними організаціями на проведення авторського нагляду за будівництвом, на проведення технічного нагляду за будівництвом та про закупівлю робіт або послуг за державні кошти.

  7. Бере участь у визначенні та погодженні ціни на будівництво об'єктів відповідно до чинних нормативних актів та в організації закупівлі товарів, робіт і послуг згідно чинного законодавства, необхідних для виконання своїх завдань.

  8. Здійснює оформлення, подання на реєстрацію органам державного архітектурно-будівельного контролю дозвільних документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, та здійснює їх отриманням в установленому порядку.

  9. Здійснює оформлення передачі у комунальну власність відповідно чинному законодавству завершених будівництвом та введених в експлуатацію об’єктів житлово-комунального господарства згідно з чинним законодавством.

  10. Здійснює підготовку приймання від підрядника законсервованих або припинених будівництвом об’єктів і підготовлює для внесення інвесторам пропозиції щодо подальшого використання об’єктів незавершеного будівництва згідно з чинним законодавством.

  Умови: офіційне працевлаштування за результатами конкурсного добору (посада державної служби), робота в обласній державній адміністрації, можливі відрядження на територію області, з/п та соціальне забезпечення відповідно до ЗУ "Про державну службу".

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    VIP вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх