Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Чернигове
  4. Работа Інженер (механік цеху) в Украине
  5. Інженер (механік цеху)
  Отправить резюме

  Інженер (механік цеху)

  Заблокирована
  15 000 грн.
   21 мая  Чернигов 
  Компания: Папернянський кар’єр скляних пісків, ТОВ  (https://jobs.ua/company-papernyanskiy-karr-sklyanih-pskv-tov-397781) (Все вакансии)
  Рубрики:Производство

  Контакты

  Телефон: +38 (093) 673-94-53
  Контактное лицо:Володимир Шевченко
  Адрес:Чернигов, 15030, Чернігівська обл, Ріпкинський р-н, с. Олешня, ул. Партизанська, 31

  Требования

  Образование:не имеет значения
  Опыт работы:от года
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  Требования: Досвід роботи з промисловим обладнанням (конвеєри, живильники, вентилятори, спіральні класифікатори, чашевий класифікатор, шламові насоси, запірна арматура, компресори, повітродуйки, пневмосистеми, ваги, підіймальні механізми та інше технологічне обладнання);

  Знання побудови та улаштування промислового обладнання вітчизняного та закордонного виробництва, вміння читати креслення, вміння працювати з комп`ютером, знання сучасних методів ремонту, застосування сучасних матеріалів при ремонті та експлуатації обладнання (клеєння гумових стрічок конвеєрів, систем змащення, пневматичних систем та інше).

  Обязанности: Забезпечує безаварійну і надійну роботу всіх видів устаткування цеху, його правильну експлуатацію, своєчасний якісний ремонт та технічне обслуговування, проводить роботи з модернізації і підвищення економічності ремонтного обслуговування обладнання. Здійснює технічний нагляд за станом і ремонтом захисних пристроїв на механічному устаткуванні, будівель і споруд цеху. Організовує підготовку календарних планів (графіків) огляду, перевірок і ремонту устаткування, замовлення матеріалів необхідних для планово-запобіжних і поточних ремонтів, запасних частин, інструменту тощо, розроблення паспортів на устаткування, специфікацій на запасні частини та іншої технічної документації.

  Условия: Робота на об'єкті за адресою: Чернігівська обл, Ріпкинський р-н, с. Олешня. Трансфер мікроавтобусом з м. Чернігів. 40 годинний робочий тиждень.

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    Горячие вакансии

  Похожие вакансии

  Часто ищут:

  ↑ Наверх