Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Киев
  4. Другие предложения , Людям с ограниченными возможностями , Работа без квалификации
  5. Озеленювач
Отправить резюме

Озеленювач

Заблокирована
11 000 грн.
 23 апреля  Киев 
Компания: КП УЗН Шевченківського району м. Києва   (https://jobs.ua/company-kp-uzn-shevchenkvskogo-rayonu-m-kiva-414583) (Все вакансии)
Категории:Другие предложения, Людям с ограниченными возможностями, Работа без квалификации
Показать контакты

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется
График работы:посменная работа

Описание вакансии

Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського р-ну м.Києва запрошує на постійну роботу озеленювачів у свій дружній колектив.

Завдання та обов'язки:

  • виконування робіт, пов'язаних із прибиранням і очищенням садових доріжок, квітників та інших озеленених площ від листя, сучків, сміття і снігу;
  • забезпечення робочих місць садивними матеріалами, добривами та інвентарем;
  • приймання участі у сортуванні різноманітних вантажів і складанні їх у відведених місцях;
  • улаштування клумб, партерів і бордюрів та висадка зелених насаджень, посів газонної трави на горизонтальних поверхнях;
  • догляд за зеленими насадженнями за допомогою простих інструментів і пристроїв, висадка кущів, дерев та закріплення дерев за допомогою розтяжок.

Графік роботи: 1) п'ятиденний робочий тиждень з 8.00 до 17.00 (обідня перерва 12.00-12.45);

2) позмінно 14/14 з 08.00 до 20.00

Ми пропонуємо: комфортні умови праці, стабільну та своєчасну виплату заробітної плати двічі на місяць, забезпечуємо спецодягом та інструментом, допомагаємо з житлом, приймемо на роботу осіб з інвалідністю.

Також пропонуємо літній відпочинок на березі Чорного моря на власній туристичній базі (Херсонська область).

Якщо Вас зацікавила дана вакансія звертайтесь за детальнішою інформацією до відділу кадрів за тел. +38 093-311-06-86 або 453-33-12

Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх