Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Львове
  4. Работа Пакувальник в Украине
  5. Пакувальник
  Отправить резюме

  Пакувальник

  Заблокирована
  25 000 грн.
    9 октября  Львов 
  Компания: Royal Staff  (https://jobs.ua/company-royal-staff-1598822) (Все вакансии)
  Рубрики:Логистика, доставка, склад; Работа за рубежом; Работа без квалификации

  Контакты

  Контактное лицо:Ірина Олег

  Требования

  Образование:не имеет значения
  Опыт работы:не требуется
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  Компанія Royal Staff Sp. z o.o. (Ліцензія KRAZ 14411, NIP 7292711609, KRS 0000620936), набирає людей з біометричними паспортами або з польськими робочими візами на роботу в Польщі:
  Сучасний європейський завод по виготовленні негабаритної скляної продукції (стакани, горнята, тарілки, салатниці, вази та інші вироби) запрошує на роботу працівників:
  жінок, чоловіків та сімейних пар, віком до 50 років на контроль якості, пакування та етикетування готової продукції
  Фабрика знаходиться у м. Радом, недалеко від м. Варшава
  Заробітна плата: в місяць становить 3600-4000 злотих чистими на руки. Оплата погодинна, ставка – 12,85 злотих на годину. Для працівників, які не досягли 26-річного віку, ставка – 13,7 злотих на годину
  12 годинний, позмінний робочий день, 6 днів на тиждень
  Сталий графік роботи. В місяць 300-324 години. Завод працює цілий рік без зупинок. Робота є постійно. Досвід роботи не є обов’язковий
  Фабрика забезпечує комфортними умовами проживання по 3-4 людини в кімнаті.
  По бажанню, після відпрацьованої біометрії або робочої візи, фабрика надає воєводське запрошення або пакет документів на карту побиту

  На виробництві завжди є наявний координатор, який вільно розмовляє українською мовою, займається усіма організаційними питаннями які виникають в процесі праці (зустрічає та поселяє людей, видає всі необхідні для роботи документи, займається плануванням повернення працівників в Україну)

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    VIP вакансии

  Похожие вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх