Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Днепре
  4. Работа Прораб в Украине
  5. Прораб
  Отправить резюме

  Прораб

  Заблокирована
    5 апреля  Днепр 
  Компания: "БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС "ПРЕСТИЖБУД"  (https://jobs.ua/company-budvelniy-alyans-prestijbud-1600893) (Все вакансии)
  Рубрики:Строительство, архитектура

  Контакты

  Контактное лицо:Надія Шовкопляс
  Адрес:Дніпро, ул. Ярослава Мудрого, 68

  Требования

  Образование:полное высшее
  Опыт работы:от года
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  Вимоги: вища профільна освіта або середньо-спеціальна; досвід роботи в будівництві; досвід керівництва персоналом; хороші організаторські здібності, оперативність у прийнятті рішень безпосередньо на об'єкті і своєчасно внесення коригувальних дій в будівельний процес, готовність до відряджень в межах України (недовгострокові), наявність прав, автомобіля.

  Обов'язки: організація будівельно-монтажних робіт на об'єкті; контроль виконання робіт, їх якості та дотримання термінів; формування заявок на поставку матеріалів, інструменту, інвентарю та засобів механізації; вміння читати проектно-кошторисну документацію; ведення необхідної документації, надання звітності; складання дефектних актів; складання актів прихованих робіт; здача об'єктів.

  Умови: офіційне працевлаштування. Конкурентоспроможна фіксована заробітна плата та плюс мотиваційні бонуси від результату діяльності об'єкта і премії; своєчасна оплата праці (2 рази на місяць). Оренда житла за рахунок Компанії; Оплата відряджень. Амортизаційні виплати при використанні власного транспорту. Наявність об'єктів в містах: м.Дніпро, м.Одеса, м.Київ, м.Полтава....

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    Горячие вакансии

  Похожие вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх