Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Польше
  4. Работа Різноробочий на автомобільний завод в Украине
  5. Різноробочий на автомобільний завод
  Данная вакансия уже неактуальна.
  Она была сохранена на сайте и помещена в архив вакансий в ознакомительных целях
  Найти похожие вакансии

  Різноробочий на автомобільний завод

  Заблокирована
  29 000 грн. + %
   12 августа 2022  Польша 
  Рубрики:Производство; Работа за рубежом

  Пожелания к сотруднику

  Образование:не имеет значения
  Опыт работы:не требуется
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  LG Energy Solution

  Робота на фабриці LG Chem.

  Документи: щонайменше 150 днів

  Фірма є найбільшою фабрикою в Європі з виробництва акумуляторів для електромобілів. Фабрика складається з трьох великих відділів Electrode, Cell, Pack.

  ️ Ми набираємо людей тільки на СELL та PACK ️

  Це означає, що у вас буде мінімальний контакт із хімічними речовинами.

  На процесі Cell

  Здійснюється крою стрічок приготовлених на Electrode на частини та складання їх у частині батареї. Все це роблять сучасні машини. Завдання працівника при цьому змінювати котушки в машині, контролювати якість склеювання машиною окремих частин батареї, спостерігати за параметрами машин та у разі невідповідності повідомляти лідера. Працівникам видають комбінезони та маски, у зв'язку зі стерильністю процесу.

  На процесі Pack

  Здійснюється останній із процесів - складання окремих модулів батареї в готовий акумулятор для електромобіля. Завдання працівника при цьому контролювати дії машини, що складає модулі. Контроль якості. Чоловіки скручують готові модулі. На всіх процесах працівники дотримуються правила 5S - це означає, що прибирання та чищення машин на робочому місці є пріоритетом цієї фірми. Вік (Cell) – до 44 років. Розглядаємо вік для дружин до 50 років / чоловік до 55 років Вік (Pack) – до 44 років. Розглядаємо вік для дружин до 50 років / чоловік до 55 років Розподіл залежить від того, куди саме потрібні працівники – можливість переходу з CELL на PACK та навпаки розглядається індивідуально.

  Графіки роботи: 4/2 - зміни з 07:00 до 19:00 - на СЕЛ та з 19:00 до 07:00. 5-6 днів на тиждень (20-24 дні на місяць) на ПАКу Три перерви: 15/30/15 хвилин. Кількість робочих годин на місяць: 240 і більше.

  Вимоги:

  Кандидати повинні мати навички роботи з комп'ютером (робота із сенсорним екраном – прості завдання) – важлива відсутність боязні комп'ютера. Готовність до змінної роботи та динамічного середовища Працюють як молоді люди, так і люди у віці – поняття норми (шт/год) відсутнє – це не склад.

  Ставка оператора – 15.40 зл/год (нетто)

  !Ставки для студентів! - 19.70 злотих нетто на годину.

  Якщо кандидат молодше 26 років компанія PS допоможе стати: • учнем ліцею (вечірня форма навчання для кандидатів з атестатами за 9 класів) • учнем технікуму (навчання двічі на місяць для кандидатів з атестатами за 11 класів) При цьому ставка складе ВІД 19,70 зл на годину вище. є можливість підписати контракт безпосередньо з фірмою LG Chem, що відкриває перед вами перспективи зростання та розвитку у найбільшій фірмі в Європі. Безкоштовне розвезення працівників фабрики фірмовими автобусами (більше 40 зупинок по всьому місту та околицях). Проживання безкоштовно Умови проживання – 4-6 осіб у кімнаті. Власне житло - ми дофінансуємо вам оренду 300 злотих нетто (щомісяця). Спец. одяг – безкоштовно.

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    Горячие вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх