Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
    1. Работа в Украине
    2. Вакансии
    3. Вакансии в Львове
    4. Работа Торговий представник з авто в Украине
    5. Торговий представник з авто
    Отправить резюме

    Торговий представник з авто

    Заблокирована
    8 000 грн.
      7 марта  Львов 
    Компания: Коханенко Александр Анатольевич  (https://jobs.ua/company-kohanenko-aleksandr-anatolevich-1615338) (Все вакансии)
    Рубрики:Торговля, продажи, закупки

    Контакты

    Контактное лицо:Анастасія Бабенко
    Адрес:Одеса, Новосельского, 78

    Пожелания к сотруднику

    Образование:не имеет значения
    Опыт работы:не требуется
    График работы:полный рабочий день

    Описание вакансии

    У зв’язку з розвитком Західного регіону шукаємо торгового представника з особистим авто (легковим міні фургоном) , з проживанням у місті Львів.

    Трохи про нас:

    Компанія«КОХАН» є імпортером підлогового покриття: ламінат, паркет, пробка, вініл та аксесуари до них. Вже понад 20-и років ми займаємо стійкі позиції на ринку України з головним офісом у м. Одеса, з філіалом у м.Київ.

    Основна мета — зробити життя кожного жителя України комфортнішим, допомогти створити затишок в їхніх домівках, покращити умови їхнього життя, продаючи їм підлогове покриття та аксесуари до них.

    Функціональні обов’язки:

    • Пошук та привернення нових торгових точок
    • Збільшення продажів у діючих клієнтів
    • Виконання плану продажу
    • Забезпечення торгових точок рекламними матеріалами
    • Робота з дебіторською заборгованістю
    • Відрядження
    • Доставка товару клієнтам

    Особисті якості:

    • Цілеспрямованність — бачу ціль не бачу перешкод. Завждии шукає рішення для досягнення цілі.
    • Особиста відповідальнасть — обіцяє та виконує, якщо не виходить, то попереджає про це.
    • Швидкість — здатний швидко приймати рішення та діяти без зайвої філософії.
    • Життєрадність — людина повинна бачити більше позитиву у своєму житті, ніж негативу, вірити у людей, мати гарний емоційний стан.
    • Працьовитість — він повинен не боятися роботи, так як на початку її буде дуже багато.

    Вимоги:

    • наявність особистого авто 
    • права категорії В
    • досвід водіння від 1 року.

    Ми пропонуємо:

    • Роботу у стабільній, розвиваючій компанії
    • Компенсація ПММ та амортизація
    • Корпоративний мобільний зв’язок
    • Навчання за рахунок компанії
    • Випробувальний термін до 3-х місяців
    • З/п від 8000 до 25000

    Якщо ти впевнений у своїх силах та хочеш бути частиною нашої дружньої команди, надсилай своє резюме та записуйся на співбесіду.

    Внимание!

    Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

    Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

    В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

    Давайте вместе избавимся от мошенников!

    Причина жалобы *

    Опишите коротко суть жалобы *

    Ищете работу?

      Горячие вакансии

    Часто ищут

    ↑ Наверх