Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Днепре
  4. Работа Вчитель фізики в академічний ліцей в Украине
  5. Вчитель фізики в академічний ліцей
  Отправить резюме

  Вчитель фізики в академічний ліцей

  Заблокирована
   30 июня  Днепр 
  Компания: КЗО «СЗШ №97 ім. П.І. Шкідченка» ДМР  (https://jobs.ua/company-kzo-szsh-97-m-p-shkdchenka-dmr-1604880) (Все вакансии)
  Рубрики:Наука, образование, переводы

  Контакты

  Телефон: +38 (067) 917-92-14
  Контактное лицо:Гречин Володимир Васильович
  Адрес:Дніпро, вул.Велика Діївська 42

  Пожелания к сотруднику

  Образование:полное высшее
  Опыт работы:желателен
  График работы:полный рабочий день

  Описание вакансии

  У зв'язку із реорганізацією в академічний ліцей одна із найбільших шкіл Дніпра запрошує до лав своїх викладачів вчителя фізики из навантаженням 18 годин на тиждень. Якщо ви любите дітей, бажаєте ділитися із ними своїми знаннями та досвідом, тоді вам до нас. В свою чергу, ми пропонуємо викладання на базі сучасного кабінету фізики ­ та STEM-лабораторії з усім необхідним обладнанням. Відтепер стає набагато простіше урізноманітнити виконання лабораторних та практичних робіт, пояснити складні фізичні явища, взаємодії, терміни, наблизити теоретичні відомості з фізики до побуту та повсякденного життя із використанням сучасних наочних демонстраційних матеріалів, якими обладнана лабораторія та кабінет.

  Якщо ви маєте педагогічну освіту або вищу освіти відповідного профілю, вільно володієте державною мовою, будемо раді бачити вас у нашому колективі. Пропонуємо заробітну платню відповідно до тарифікаційної сітки з усіма надбавками та доплатами (за стаж 10%, 20%, 30%; за престижність професії вчителя), звання тощо.

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    VIP вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх