Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
  3. Вакансии в Броварах
  4. Работа Водій кат. СЕ, міжнародник в Украине
  5. Водій кат. СЕ, міжнародник
  Отправить резюме

  Водій кат. СЕ, міжнародник

  Заблокирована
  35 000 грн.
   11 ноября  Бровары 
  Компания: Мірада Класік  (https://jobs.ua/company-mrada-klask-1625262) (Все вакансии)
  Рубрики:Транспорт, автосервис

  Контакты

  Контактное лицо:Вікторія
  Адрес:Бровари, бульвар Незалежності 14, оф.202

  Пожелания к сотруднику

  Образование:среднее
  Опыт работы:от года
  График работы:плавающий график работы

  Описание вакансии

  Підприємство, що здійснює перевезення вантажів у міжнародному, національному та регіональному сполученнях в пошуках водіїв автопоїзда MAN, DAF. ДОСВІД роботи на міжнародних автопоїздах ОБОВ’ЯЗКОВИЙ.

  Ми пропонуємо: стабільну роботу в українській компанії, що розвивається; дружній, професійний колектив; конкурентну, своєчасну заробітню плату; справедливу та мотиваційно спрямовану систему нарахування зарплати; роботу на доглянутому та вчасно обслуженому автомобілі підприємства.

  Вимоги: трудова книжка з відповідними записами або рекомендації з попередніх місць роботи (бажано але не обов’язково); знання нормативної бази в сфері міжнародних перевезень, знання будови, основ ремонту та технічного обслуговування автотранспортних засобів; готовність до рейсової роботи, чесність, порядність, відповідальність, стресостійкість, вміння поводитись з людьми та документами; закордонний паспорт з можливістю виїзду в Європу, картку для тахографа, посвідчення водія кат.CЕ.

  Обов’язки: функції водія-експедитора транспортної компанії (керування автомобілем, контроль технічного стану, робота з вантажем та документами, відповідальність при отриманні, перевезенні та видачі вантажу, внутрішня звітність), дотримання трудової та фінансової дисципліни, знання та чітке виконання посадової інструкції.

  Умови роботи: ненормований графік (рейсовий, тривалість рейсів від 2-х до 3-х тижнів), водій закріплюється за певним автомобілем, власна ремонтно-технічна база. З/п від виробітку (від фрахту плюс добові).

  Внимание!

  Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

  Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

  В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

  Давайте вместе избавимся от мошенников!

  Причина жалобы *

  Опишите коротко суть жалобы *

  Ищете работу?

    Горячие вакансии

  Часто ищут

  ↑ Наверх