Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Коледжі / Технікуми / Училища
  4. Училища Україна

  Інформація про навчання в ПТУ або вищому училищі - будь-то медичне, педагогічне або військове училище в Україні, завжди затребувана старшокласниками. Частина школярів відразу готується до вступу до училищ, частина подає туди документи за фактом проваленого вступу до ВНЗ. Так чи інакше, але в училищах і ПТУ України рідко буває недобір студентів.

  Якщо Вам потрібна інформація про якесь з училищ в Україні, його напрями навчання, адреса або контактні телефони вибраного учбового закладу, перегляньте цей розділ. Тут представлені всі ПТУ і вищі училища України (медичні, музичні, військові та ін.)

  • Тульчинське училище культури

   Місце навчання: Вінницька обл., м. Тульчин, вул. Леніна, 52

   Телефон: (04335) 2-24-70, 2-29-01, 2-36-46, 2-36-05

   Напрями навчання: - народне пісенне мистецтво; - народне інструментальне мистецтво (духові та естрадні інструменти); - народне інструментальне мистецтво (народні інструменти); - видовищно-театралізовані заходи; - бібліотечна справа; - діловодство; - хореографія; - кінофотовідеосправа; - декоративно-прикладне мистецтво; - туристичне обслуговування

  • Вінницьке училище культури та мистецтв ім. М. Д. Леонтовича

   Місце навчання: м. Вінниця, вул. Чкалова, 40

   Телефон: (0432) 357-002

   Напрями навчання: - театральне мистецтво; - хореографія; - музичне мистецтво за спеціалізаціями "Фортепіано", "Оркестрові струнні інструменти", "Оркестрові духові та ударні інструменти", "Народні інструменти", "Спів", "Хорове диригування", "Теорія музики"

  ↑ Вгору