Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Коледжі / Технікуми / Училища
 3. Училища Україна

Інформація про навчання в ПТУ або вищому училищі - будь-то медичне, педагогічне або військове училище в Україні, завжди затребувана старшокласниками. Частина школярів відразу готується до вступу до училищ, частина подає туди документи за фактом проваленого вступу до ВНЗ. Так чи інакше, але в училищах і ПТУ України рідко буває недобір студентів.

Якщо Вам потрібна інформація про якесь з училищ в Україні, його напрями навчання, адреса або контактні телефони вибраного учбового закладу, перегляньте цей розділ. Тут представлені всі ПТУ і вищі училища України (медичні, музичні, військові та ін.)

 • Вінницьке училище культури та мистецтв ім. М. Д. Леонтовича

  Місце навчання: м. Вінниця, вул. Чкалова, 40

  Телефон: (0432) 357-002

  Напрями навчання: - театральне мистецтво; - хореографія; - музичне мистецтво за спеціалізаціями "Фортепіано", "Оркестрові струнні інструменти", "Оркестрові духові та ударні інструменти", "Народні інструменти", "Спів", "Хорове диригування", "Теорія музики"

 • Тульчинське училище культури

  Місце навчання: Вінницька обл., м. Тульчин, вул. Леніна, 52

  Телефон: (04335) 2-24-70, 2-29-01, 2-36-46, 2-36-05

  Напрями навчання: - народне пісенне мистецтво; - народне інструментальне мистецтво (духові та естрадні інструменти); - народне інструментальне мистецтво (народні інструменти); - видовищно-театралізовані заходи; - бібліотечна справа; - діловодство; - хореографія; - кінофотовідеосправа; - декоративно-прикладне мистецтво; - туристичне обслуговування

↑ Вгору