Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 

Правила користування сайтом

Реєстрація на сайті безкоштовна (ознайомитися з угодою користувача).

При реєстрації вказуйте коректну електронну адресу (e-mail), на яку прийде код активації облікового запису і будуть приходити результати пошукових агентів відповідно до вашої підписки, а також сповіщення від Адміністрації сайту.

На сайті передбачені такі типи профілів для реєстрації:

 • Шукач
 • Роботодавець (може бути Агентством)

Для кожного профіля діють свої послуги, сервіси та правила.

Заборонено створення:

 • декількох облікових записів для одного шукача;
 • декількох сторінок для одного роботодавця (компанії).

Для одного роботодавця (компанії) різними користувачами може бути створено декілька облікових записів, що будуть прив'язані до однієї сторінки роботодавця (компанії).

ШУКАЧ

Після реєстрації стає доступно:

 1. Розміщення резюме на сайті.
  • Резюме розміщується на сайті на постійній основі і завжди активно за замовчуванням.
   Для того щоб приховати резюме в результатах пошуку по сайту і пошукових системах, Вам необхідно зробити Ваше резюме неактивним в розділі «Мої резюме».
  • Оновлення дати публікації резюме, з метою підняття його вище за списком, відбувається коли користувач натискає «Оновити» в розділі «Мої резюме» (доступно один раз в 24 години).
 2. Відкритий доступ до контактних даних, зазначених роботодавцем під час додавання інформації на сайт.
 3. Отримання вакансій від роботодавців у відповідь на розміщені резюме.
  • Всі надіслані шукачеві вакансії зберігаються в особистому кабінеті в розділі «Надіслані вакансії» (на вказаний в резюме e-mail автоматично приходять повідомлення про надходження нових вакансій).

РОБОТОДАВЕЦЬ

Після реєстрації стає доступно:

 1. Розміщення вакансій на сайті.
  • Дозволено безкоштовне розміщення 3 одночасно активних вакансій (ліміт на розміщення вакансій може бути змінений після замовлення послуг, що це передбачають, а також зменшений при порушенні правил сайту).
   При замовленні послуги «VIP компанія» діє її ліміт. Ліміт на безкоштовне розміщення закривається на час дії даної послуги.
   При замовленні пакету «Платних публікацій» ліміт, що відповідає пакету, додається до ліміту на безкоштовне розміщення.
   * Пакет «Платних публикацій» не може бути підключений одночасно з послугою «VIP компанія».
   ** Одночасне підключення декількох пакетів «Платних публикацій» не передбачено.
   Замовлення послуг «Гаряча вакансія», «Термінова вакансія», «Прихована вакансія», «Автооновлення» можливе в межах діючого ліміту.
   Детально про те, як збільшити ліміт активних вакансій, можна ознайомитися в розділі «Послуги Роботодавцю».
  • Вакансія розміщується на сайті на постійній основі.
   Після деактивації або видалення користувачем вакансія розміщується в архів вакансій в ознайомлювальних цілях (ховаються контактні дані та можливість відправити резюме).
  • Оновлення дати публікації вакансії, з метою підняття її вище за списком (але не вище «Гарячих», «Термінових», «VIP» вакансій), доступне після підключення послуги «Автооновлення».
   Безкоштовне оновлення дати публікації вакансії доступне один раз в 24 години для «Гарячих», «Термінових», «VIP», «Прихованих» вакансій і відбувається після натискання кнопки «Оновити» в розділі «Мої вакансії».
  • При розміщенні платних послуг (на вакансії) можна відредагувати вакансію без втрати послуги, але термін дії послуги не збільшується на період її зупинки.
  • Продовження терміну публікації вакансії можливе не раніше, ніж за 7 днів до його закінчення (автоматично з'являється кнопка «Продовжити»).
   Продовження здійснюється на 30 днів з дати завершення терміну публікації або з дня його продовження (якщо термін вже закінчився). При продовженні відбувається оновлення дати публікації вакансії.
 2. Відкритий доступ до контактних даних, зазначених шукачем під час додавання інформації на сайт (доступно після авторизації на сайті).
 3. Отримання резюме від шукачів у відповідь на розміщення вакансії.
  • Всі надіслані роботодавцю резюме зберігаються в особистому кабінеті в розділі «Надіслані резюме» (на вказаний у вакансії e-mail автоматично приходять повідомлення про надходження нових резюме).

В полі «Комерційна назва компанії» обов'язково має бути зазначено чи комерційна назва компанії, чи юридична назва або назва торгової марки, чи назва вашого сайту (без доменної зони, наприклад, не Jobs.ua, а Jobs). У разі реєстрації приватної особи як роботодавця це поле необхідно заповнити за формою: ПІБ.
Інформація про компанію (назву, опис) повинна бути заповнена настільки, щоб компанію можна було ідентифікувати і визначити її сферу діяльності.
У протилежному разі компанія може бути заблокована (за сім календарних днів до цього користувачу буде надіслано електронного листа з попередженням).

Для надання обліковому запису компанії статусу «Перевірено» необхідно вказати в розділі «Мої дані» максимум інформації (логотип, опис діяльності, адреса, посилання на корпоративний сайт, код ЄДРПОУ, контактні робочі номери телефонів і т.д.), а також відправити нам копії документів, що підтверджують правдивість внесених даних (свідоцтва про реєстрацію, документів, що підтверджують права на використання назви, торгової марки, логотипу) на e-mail з темою листа «Для статусу Перевірено»: moderator@jobs.ua. У присвоєнні статусу «Перевірено» може бути відмовлено без зазначення причин.

АГЕНТСТВО

Статус «Агентство» обирається роботодавцем самостійно під час реєстрації або присвоюється Адміністрацією сайту профілю «Роботодавець», якщо компанія не є прямим роботодавцем. У цьому випадку доступні можливості профілю «Роботодавець» за винятком:

 1. Розміщення вакансій можливе при замовленні пакету «Платних публікацій» або послуги «VIP компанія».
 2. Для розміщення вакансій на сайті Jobs.ua, компанія, що надає послуги з працевлаштування за кордоном, відповідно до п. 20 ст. 7 ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності», зобов'язується надати Адміністрації сайту копію такої ліцензії на e-mail: moderator@jobs.ua.

ПРАВИЛА РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ

На сайті Jobs.ua заборонено:

 1. Розміщення будь-якої інформації, що не відноситься до назви поля, пропонованого для заповнення (e-mail, номери телефону і т.д.). Винятком є вакансії з підключеною послугою «Прихована вакансія».
 2. Розміщення в полі фотографії/логотипу будь-якої інформації, що не є фотографією шукача або логотипом роботодавця (тобто рекламних оголошень, картинок, контактних даних і т.д.). Дане поле не є обов'язковим для заповнення.
 3. Написання заголовку або тексту резюме/вакансій великими літерами (крім абревіатур), транслитом або іншими способами, що ускладнюють читання.
 4. Використання в заголовку резюме/вакансій інтонаційних знаків пунктуації, а також таких слів як: резюме, вакансія, робота, на роботу, на постійну роботу, шукаю, потрібні, необхідні, терміново і т.п.
 5. Розміщення резюме/вакансій в невідповідних рубриках.
 6. Розміщення оголошень, які не є резюме/вакансіями (в тому числі рекламних оголошень про послуги, товари або діяльності компаній).
 7. Розміщення однакових активних резюме/вакансій. Навіть якщо:
  • вакансії відрізняються заголовками;
  • резюме/вакансії відрізняються формулюванням, мовою написання, зарплатою.
 8. Якщо необхідно оновити резюме/вакансію, скористайтеся опціями «Оновити» або «Редагувати», а не додавайте дублюючі.

 9. Розміщення резюме/вакансій загального характеру:
  • без вказання назви посади в резюме/вакансії;
  • без опису вимог, обов'язків і т.п. в вакансії.
 10. Розміщення резюме/вакансій, що містять інформацію про більш ніж 1 посаду/вакантне місце.
 11. Розміщення резюме пов'язаних з пропозицією інтим-, ескорт-послуг.
 12. Розміщення вакансій/компаній пов'язаних:
  • з роботою, що порушує чинне законодавство України.
  • роботою в сфері інтим-, ескорт-послуг.
  • участю в фінансових пірамідах та інших сумнівних структурах;
  • роботою в сфері мережевого маркетингу;
  • будь-яким вкладенням коштів;
  • заробітком в Інтернеті.
 13. Розміщення в резюме/вакансії, в інформації про компанію посилань на конкуруючі з jobs.ua сайти або ті, що не мають прямого стосунку:
  • до шукача, тобто тих, що не є його портфоліо або сторінкою в соцмережах;
  • роботодавцю, тобто тих, що не є персональним сайтом цієї компанії.
 14. Розміщення назв (в інформації про вакансію, компанію; у логотипі; на сайті компанії роботодавця, якщо на нього вказане посилання) схожих з такими словами та словосполученнями: Работа+, Работа Плюс, Робота+, Робота Плюс, RabotaPlus, RobotaPlus, Джобс, Jobs і подібними (оскільки це може вводити в оману користувачів сайту Jobs.ua).
  Вийнятком є поле «Юридична назва компанії» у випадку внесення реєстаційного коду, підтверджуючого цю юр. назву.
 15. Розміщення вакансій, що порушують «Кодекс Законів про Працю», Закон «Про зайнятість населення» та ін. (в т.ч. містять вказівку статі або віку кандидата).
 16. Розміщення вакансій, що не відповідають вказаній сфері діяльності компанії. Такі вакансії можуть бути заблоковані (за сім календарних днів до цього користувачу буде надіслано електронного листа з попередженням).
 17. Розміщення тексту, що містить ненормативну лексику, нецензурні, образливі слова і вирази.

Погоджуючись з даними правилами - Ви погоджуєтесь їх дотримуватися.

Для гарантованого і негайного розміщення інформації на сайті, рекомендується всі поля форми заповнювати гранично уважно.
Вся розміщена користувачем інформація перед публікацією проходить перевірку модератором.
Адміністрація може редагувати інформацію, блокувати оголошення та/або облікові записи, що викликають сумніви.
Якщо це просто помилка або Ваш випадок - виняток, інформація буде розміщена на сайті, але тільки після схвалення її модераторами. При виникненні проблем звертайтеся в службу підтримки: тел.: 451-42-23, e-mail: support@jobs.ua.

Інформація, розміщена користувачем на сайті, повинна бути правдивою і не повинна вводити в оману. В іншому випадку обліковий запис даного користувача може бути заблоковано або видалено.

У разі недотримання правил, Адміністрація сайту залишає за собою право коригувати/блокувати/видаляти оголошення та/або облікові записи, які не відповідають вказаним вимогам, без повідомлення користувача і без повернення грошових коштів в разі замовлення платних послуг сайту.

Листування з порушниками цих Правил, Адміністрація сайту не веде.

Адміністрація сайту залишає за собою право редагувати дані правила в односторонньому порядку.
В цьому випадку всі зміни будуть опубліковані за адресою http://jobs.ua/ukr/agreements і будуть обов'язковими для користувача через 10 днів від дня такої публікації.

Адміністрація може не розділяти точку зору авторів інформаційних матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами інформацію, а також не надає додаткової інформації крім тієї, що вказана користувачами.

↑ Вгору