Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Шукаємо вакансії

Найпопулярніші сезонні вакансії 2018

24.06.2018 130Автор: Лолита Платошкина
Найпопулярніші сезонні вакансії 2018

Найпопулярніші сезонні вакансії 2018

24.06.2018     130Автор: 

Літо в самому розпалі, а це значить, що сезонні вакансії найбільш затребувані на українському ринку праці. Сезонна робота в Україні – це можливість для багатьох безробітних знайти хочі тимчасову але добре оплачувану роботу. Таким чином працелюбні здобувачі можуть розраховувати на цікаві вакансії без досвіду роботи. Часто роботодавці готові взяти на таку роботу студентів, та надати їм можливість попрацювати влітку.

Ринок праці пропонує сезонну роботу як в Україні, так і за кордоном. Пропозицій від українських роботодавців звісно більше, та закордонні роботодавці спроможні запропонувати кращий досвід роботи, високу заробітну плату. Україна потребує в сезонних вакансіях за таким направленням: здобувачі без досвіду роботи, виробництво, готельний бізнес, домашній персонал, будівництво. Щодо закордонного бізнесу, можна знайти багато вакансій за таким направленням: виробництво, фермерство, будівництво, домашній персонал, робота для спеціалістів без досвіду.

Сезонні вакансії 2018

Сезонні працівники найчастіше необхідні в курортні райони: Одеса, Кирилівка, Залізний Порт, Коблево, Затока. Сюди з радістю візьмуть і студентів. Для стажування фахівців популярними містами залишаються: Житомир, Миколаїв, Івано-Франківськ, Харків, Київ.

Роботу за кордоном за сезонними вакансіями можна знайти в Польщі, Чехії, Швеції, США та інших країнах. Найчастіше це відрядна чи погодинна оплата праці. Вона добре підійде спеціалістам звичним до фізичної праці.

Отже, найбільш популярніші вакансії для працевлаштування закордоном:

 • пакувальник,
 • електромантер,
 • різноробочий,
 • гувернантка,
 • адміністратор та багато інших.

Багато хто з українців все частіше обирають роботу за кордоном завдяки збільшеній зарплаті та можливості подивитися іншу країну, відкорегувати свої знання мови, отримати високий професійний досвід поряд з висококваліфікованими професіоналами. Європейські зарплати завжди вищі за українські, та перед тим як погоджуватись на роботу, спів віднесіть процентні рівні життя та заробітки та опісля прийміть рішення.

Зверніть особливу увагу щодо віку здобувача, який вказують закордонні роботодавці при розміщенні вакансій. Якщо раніше роботодавці вказували пошуковий вік до 35 років, то зараз він трохи збільшився до 55 років. Тож у багатьох є шанс випробувати себе та виконати бажання.

Читайте також

 • Сколько получает европейский президент?18 липень, 2018

  «Взлеты и падения» зарплатных сумм, присутствуют и в жизни «сильных мира сего». Стоит заметить, что не все страны Европы, в том числе и наша, попали в список исследуемых

 • Про те як стати незамінним співробітником17 липень, 2018

  Майже в кожному колективі є незамінні співробітники, які можуть допомогти з будь-яким питанням на роботі. Вони знають про всі події в компанії, завжди готові допомогти, а головне знають як це зробити. Такі люди частіше за все довго лишаються працювати в компанії та мають свої привілеї: якщо надумаєте звільнятися, вам скоріше за все запропонують підвищення, ви не підлягаєте звільненню в разі скорочення штату працівників та багато іншого. Хто б не хотів мати такі переваги на роботі? Тож сьогодні шукаємо єдину формулу, як стати незамінним співробітником на улюбленій роботі?

 • Быстрое и удачное трудоустройство: что нам мешает17 липень, 2018

  Поймите главное. Во время поиска работы, вы также работаете. Поэтому, постарайтесь не менять ваш привычный рабочий график «от и до»

 • Как вовлечь персонал в работу16 липень, 2018

  Результативность работы персонала зависит от его абсолютной вовлеченности в процесс. Для многих работодателей вовлечь сотрудников в работу является настоящим испытанием, особенно если речь идет о рутинных задачах. Поэтому работодателям необходимо научиться привлекать рабочий персонал, используя индивидуальные методики и подходы.

 • Как уволить сотрудника, который не оправдал надежд12 липень, 2018

  Увольнение сотрудников – одна из самых сложных задач, которые когда-либо выпадали менеджерам по персоналу или HR. Не оправдал надежд компании – одна из причин, по которой специалиста могут уволить. Чаще всего это происходит на раннее стадии сотрудничества – испытательном сроке или на начальном этапе сотрудничества. В сегодняшней нашей статье мы разбираем именно этот вопрос: «Как правильно и лучше уволить сотрудника, который не оправдал надежд»?

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору