UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники культури, кіно і театру
  4. Мистецтвознавець

Мистецтвознавець

Одна сторона діяльності мистецтвознавців - торгівля антикваріатом. Інша - вивчення розвитку світового мистецтва. У якій би сфері не працював мистецтвознавець - це завжди експерт, аналітик, ерудит, з головою занурений в епоху, що вивчається.

Специфіка роботи мистецтвознавцем:

Все знати неможливо, тому кожен фахівець зазвичай займається окремим напрямом мистецтва. Одного цікавить Схід, другого - Захід, третього - староруська культура.

Робота для мистецтвознавця:

Учбові заклади, аукціонні будинки, музеї, художні галереї і ін.

Особисті якості:

    • тонкий смак
    • аналітичний розум
    • терпіння
    • акуратність
    • хороша пам'ять
    • вміння цікаво розповісти про твір мистецтва

Зарплата і перспективи професії мистецтвознавця:

Кар'єра і зарплата залежать від області діяльності.

Робота мистецтвознавцем в Україні:

А ви знаєте, що професія мистецтвознавця не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Мистецтвознавець, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Мистецтвознавець не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Мистецтвознавець – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати мистецтвознавця, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору