UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Торгові агенти, sale-менеджери
  4. Комерційний менеджер

Комерційний менеджер

Комерційний менеджер - фахівець, що безпосередньо займається торговими операціями: закупівлями і продажами. Круг обов'язків менеджера залежить від специфіки і розмірів конкретного підприємства, від ніші, займаної їм на ринку, і т.д.

Специфіка роботи комерційним менеджером:

Один з наріжних каменів комерції - конкуренція. Менеджеру, що відповідає за прибуток і економічне благополуччя, нерідко доводиться боротися не тільки із зовнішніми конкурентами, але і з колегами в "рідній" компанії.

Робота для комерційного менеджера:

Виробничі підприємства

Особисті якості:

    Професія комерційного менеджера вам підійде, якщо ви:
    - легко сходитеся з людьми
    - любите знаходитися в центрі подій
    - красномовні (особливо це стосується сейлзів)
    - умієте наполягати на своєму
    - дружите з цифрами
    - маєте здібність до аналітичного мислення
    - ініціативні
    - стресостійкі
    - можете самостійно ухвалювати ефективні рішення

Зарплата і перспективи професії комерційного менеджера:

Фахівець, що починає, може розраховувати на посаду асистента менеджера або на позицію менеджера в невеликій компанії. Стартова зарплата тут складає близько 600 у.о. в місяць. У сфері продажів на "вартість" фахівця впливає досвід роботи (від двох років) і наявність власної клієнтської бази - в цьому випадку можна претендувати на заробіток від 800 у.о. і вище.

Профільна освіта:

До "формату" вищої освіти у сфері менеджменту немає жорстких вимог. Річ у тому, що в нашій країні спочатку з'явилася професія "комерційний менеджер", а вже потім - відповідні спеціальності: "Менеджмент організації" і "Комерція".

Робота комерційним менеджером в Україні:

А ви знаєте, що професія комерційного менеджера не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Комерційний менеджер, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Комерційний менеджер не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Комерційний менеджер – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати комерційного менеджера, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору