Аккаунт не активовано. Перевірте пошту . 

Робота в Украине: вакансії, резюме, працевлаштування на Jobs.ua!

Всі вакансії в УкраинеВсі резюме в Украине

Для тих, хто шукає вакансії в цьому місті, існує окремий розділ «Робота в Украине», де зібрані всі свіжі вакансії регіону.

Пошук роботи в Украине можна здійснювати шляхом відправки свого резюме на актуальні вакансії цього розділу, або розмістити своє резюме в загальну базу шукачів порталу .

Якщо робота в Украине потрібна терміново, використовуйте обидва варіанти пошуку - щоденно переглядайте свіжі вакансії в Украине і області та паралельно не забувайте оновлювати дату свого резюме.

Вакансії в Украине за рубриками:

Шукачу на замітку: деякі роботодавці не розміщують вакансії, а тільки проглядають резюме шукачів.

VIP компанії в Україні:

Шукаєте роботу в Украине?

Вам потрібна робота в Украине або Україні і ви не знаєте з чого почати? Спробуйте знайти роботу за наступними варіантами пошуку вакансій:

  1. Повісьте на себе табличку 'Я шукаю роботу в Украине" і пройдіть всі офісні центри, стукаючи в двері кожної компанії з питанням: 'Хочу знайти роботу в Украине. У вас є вакансії?';
  2. Перегляньте спеціалізовані журнали і газети з пошуку роботи, обведіть маркером підходящі вакансії в Украине і починайте телефонувати по оголошеннях з питанням: 'Ви здійснюєте підбір персоналу в Украине? Бо я шукаю роботу';
  3. Зателефонуйте всім своїм знайомим і залучіть їх в пошук роботи. Хай розміщують ваше резюме. Україна ж велика, компаній багато - нехай вони шукають вам роботу, домовляються з роботодавцями, у кого є відкриті вакансії в Украине і дають рекомендації;

Але швидше за все ви знайдете роботу, якщо скористаєтеся послугами сайту Jobs.ua. Якщо ви дотримуєтеся позиції пасивного шукача, вам потрібно тільки додати резюме, оформити підписку на вакансії в Украине і чекати пропозицій від роботодавців.

Якщо робота потрібна терміново і немає часу на тривалі пошуки, використовуйте всі можливості сайту. Перегляньте зразки резюме і короткі рекомендації, як скласти резюме, постійно переглядайте каталог вакансій. Не забудьте додати резюме в базу сайту - деякі роботодавці вважають за краще не розміщувати вакансії, а тільки переглядають резюме шукачів.

Ви вже знайшли роботу або здійснили підбір персоналу? Рекомендуйте сайт з працевлаштування в Украине Jobs.ua своїм знайомим та друзям, які знаходяться в процесі пошуку роботи, вакансій та резюме в Украине.

 VIP вакансії

↑ Вгору