UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник цеху газонаповнювальної станції

Начальник цеху газонаповнювальної станції

Завдання та обов’язки. Здійснює керівництво виробничо-господарською діяльністю газонаповнювальної станції. Забезпечує виконання планових завдань, установлених ГНС. Забезпечує додержання заданої технології виконання робіт. Організовує передавання в ремонт і на технічний огляд обладнання і посудин, що закріплені за ГНС. Здійснює контроль за технічною експлуатацією обладнання, будівель та споруд ГНС, виконанням графіків їх оглядів і ремонту. Вживає заходів щодо своєчасного спорожнення залізничних цистерн, не допускаючи їх простою; систематично контролює правильність оформлення товарно-транспортних документів.

Організовує своєчасне і чітке оформлення документації і відпускання скраплених газів споживачам; веде систематичний облік газу, що надходить і реалізується. Стежить за кількістю і технічним станом обігового фонду балонів; бере участь у роботі комісії із знімання природних залишків скрапленого газу. Надає у встановлені терміни заявки на придбання необхідних для ГНС інструментів, пристроїв, матеріалів, запасних частин, індивідуальних засобів захисту, а також звітну документацію. Впроваджує сучасні методи організації праці, сприяє підвищенню кваліфікації і технічного рівня персоналу ГНС. Організовує навчання підлеглих безпечним методам виконання робіт. Контролює додержання працюючими технологічної, виробничої і трудової дисципліни, правил і норм охорони праці, виробничої санітарії, пожежної безпеки та правил внутрішнього трудового розпорядку.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, які стосуються виробничо-господарської діяльності ГНС; технічні вимоги до продукції, технологію її виробництва; обладнання ГНС і правила його експлуатації; технологічні процеси перероблення газового конденсату; технологічні схеми ГНС; положення про порядок відпускання та приймання нафтопродуктів; основи економіки, виробництва, праці та управління; основи трудового законодавства; законодавство про охорону навколишнього середовища; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта у галузі управління. Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста — не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору