UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник відновного поїзда

Начальник відновного поїзда

Завдання та обов’язки. Керує діяльністю відновного поїзда щодо виконання робіт з ліквідації наслідків сходів рухомого складу з рейок та інших робіт в умовах стихійного лиха, надзвичайних ситуацій, а також під час виконання підрядно-договірних робіт. Здійснює обкатку відновного поїзда за встановленим терміном, якщо за цей час поїзд не виїжджав на ліквідацію наслідків сходу рухомого складу. Організовує проведення планового технічного обслуговування поточного ремонту засобів відновного поїзда.

Забезпечує готовність особового складу, технічних засобів, устаткування і майна поїзда до виконання відновних робіт. Утримує всю матеріальну частину відновного поїзда (рухомий склад, крани, тягову техніку, гідравлічне та інше устаткування, механізми і т. ін.), службово-технічні приміщення, майстерні і територію, яка відведена поїзду, у стані, що забезпечує постійну готовність до роботи. Забезпечує поїзд пристроями, що полегшують та прискорюють відновні роботи. Організовує та бере участь у проведенні передбачених Правилами технічних оглядів вантажопідіймальних машин і механізмів. Організовує взаємодію працівників усіх структурних підрозділів, задіяних під час ведення відновних робіт. Наявними засобами організовує надання першої допомоги потерпілим. Контролює своєчасне проходження працівниками медичного обстеження.

Проводить, згідно з затвердженим планом, технічне та практичне навчання з працівниками відновного поїзда і аварійно-польових команд з питань вивчення технічних засобів і способів техніки і засобів ліквідації наслідків сходів рухомого складу, правил і інструкцій з охорони праці і пожежної безпеки. Контролює дотримання робітниками правил і норм охорони праці, пожежної та екологічної безпеки виробничої і трудової дисципліни, правил внутрішнього трудового розпорядку. Подає пропозиції щодо заохочення робітників, які відзначились, та накладання дисциплінарних стягнень на порушників виробничої та трудової дисципліни. Веде встановлений облік і звітність. Вивчає нові методи ведення відновних робіт і впроваджує їх у практику роботи.

Повинен знати: Правила технічної експлуатації залізниць України ; Інструкцію з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України; Інструкцію з сигналізації на залізницях України; Інструкцію з організації відновних робіт при ліквідації наслідків транспортних подій на залізницях України; Положення про відновний поїзд залізниць України; Правила будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів; Правила безпеки та порядок ліквідації наслідків аварійних ситуацій з небезпечними вантажами при перевезенні їх залізничним транспортом; постанови, розпорядження, накази та вказівки органів вищого рівня, методичні, нормативні та інші керівні матеріали з відновних робіт; планування, організацію і виконання відновних робіт; технічні характеристики, конструктивні особливості та конструктивні дані рухомого складу, обладнання та устаткування; інструкції з технічного обслуговування, ремонту, монтажу і випробування устаткування; досвід з виконання відновних робіт; інструкцію про порядок розслідування та обліку нещасних випадків, що пов’язані з виробництвом; основи економіки, організації праці, виробництва та управління; основи трудового законодавства; Закон України “Про залізничний транспорт”, Положення про дисципліну працівників залізничного транспорту ; правила внутрішнього трудового розпорядку; положення про робочий час і час відпочинку працівників залізничного транспорту; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії, пожежної безпеки та цивільної оборони.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору