UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник пункту екіпірування локомотивів

Начальник пункту екіпірування локомотивів

Завдання та обов’язки. Керує пунктом з питань забезпечення своєчасного екіпірування локомотивів паливом, піском і мастильними матеріалами. Забезпечує правильну експлуатацію, міжремонтне обслуговування і плановий ремонт обладнання, будинків і споруд, пристроїв пункту екіпірування, збереження паливно-мастильних матеріалів. Бере участь в розробленні графіків екіпірування локомотивів, встановлює виробничі завдання бригадам і окремим робітникам пункту екіпірування, розробляє і впроваджує передові технологічні процеси.

Перевіряє якість екіпірування локомотивів і ремонтних робіт, вживає заходів щодо зменшення тривалості екіпірування локомотивів, зменшення відмов в роботі обладнання і запобігання браку в роботі. Контролює і аналізує результати виробничо-господарської діяльності пункту. Контролює дотримання робітниками пункту екіпірування локомотивів посадових інструкцій, виробничої і трудової дисципліни, суворе виконання ними правил і норм з охорони праці і пожежної безпеки. Проводить роботу з підвищення рівня знань робітників пункту екіпірування локомотивів. Подає пропозиції щодо заохочення працівників, які відзначились, або накладання дисциплінарних стягнень на порушників виробничої і трудової дисципліни.

Повинен знати: Правила технічної експлуатації залізниць України ; Інструкцію з сигналізації на залізницях України; Інструкцію з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України в межах його обов’язків; технічні характеристики, конструктивні особливості, призначення, режими роботи, правила експлуатації і технологію ремонту обладнання пункту екіпірування локомотивів; будову локомотивів, що знаходяться в екіпіровці, накази, інструкції, розпорядження та інші керівні матеріали, що регламентують роботу начальника пункту екіпірування вагонів; Положення про дисципліну працівників залізничного транспорту ; основи економіки, організації виробництва і праці; основи трудового законодавства; положення про робочий час і час відпочинку працівників залізничного транспорту; правила з охорони праці, виробничої санітарії і пожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, молодший спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для спеціаліста — не менше 1 року, молодшого спеціаліста — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору