UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник району контактної мережі

Начальник району контактної мережі

Завдання та обов’язки. Керує технічною і господарською роботою району контактної мережі. Планує і організовує своєчасне проведення технічного обслуговування, поточного, капітального ремонту і відновлення пристроїв контактної мережі, ліній електропередач і хвильоводів відповідно до Правил будови і технічної експлуатації контактної мережі електрифікованих залізниць. Забезпечує безпечне виконання робіт. Бере участь в розробленні і реалізації заходів з удосконалення технології обслуговування, запобігання несправностей пристроїв контактної мережі і ліній електропередач.

Розслідує випадки травматизму, браку і пошкоджень. Забезпечує належний стан пристроїв протигромового і протикорозійного захисту, постійної готовності транспортно-відновлювальних засобів, засобів боротьби з ожеледдю. Контролює стан захисних засобів, інструменту, спеціальних пристроїв, своєчасне поповнення запасних частин і інструменту. Забезпечує контроль виконання заходів з безпеки руху поїздів, а також тих, що гарантують безпечні і нормальні умови праці. Оформлює наряди на виконання робіт, проводить інструктаж з безпечного ведення робіт. Організовує облік і правильне складання звітності про виробничу діяльність, атестацію і раціоналізацію робочих місць, роботу з розвитку та зміцнення господарського розрахунку.

Забезпечує проведення технічного навчання та днів охорони праці. Здійснює підбір кадрів, їх розставляння і доцільне використання. Очолює роботу з вивчення та розповсюдження передового вітчизняного і світового досвіду, веде пропаганду нових досягнень експлуатації технічних засобів. Надає підтримку розповсюдженню передового досвіду. Забезпечує підвищення інтенсивності праці на основі впровадження прогресивної технології. Проводить виховну роботу в колективі. Подає пропозиції щодо заохочення працівників, які відзначились, або накладання дисциплінарних стягнень на порушників виробничої та трудової дисципліни.

Повинен знати: Правила технічної експлуатації залізниць України ; Інструкцію з сигналізації на залізницях України; Інструкцію з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України в обсязі, що встановлений наказами Укрзалізниці; постанови, розпорядження органів вищого рівня, інструкції, вказівки та інші керівні і нормативні матеріали з експлуатації контактної мережі і пристроїв електропостачання автоблокування; будову і правила технічної експлуатації контактної мережі електрифікованих залізниць; будову контактної мережі, повітряних ліній автоблокування, ліній поздовжнього електропостачання і хвильоводів; схеми живлення і секціонування контактної мережі, повітряних ліній, плавлення ожеледі на проводах, рейкових батогах, план і профіль колії у межах дистанції електропостачання і дільниць колії, на яких дозволяється пропуск поїздів з приспущеними струмоприймальниками; технологію виконання робіт на контактній мережі у місцях підвищеної небезпеки; Правила техніки безпеки під час експлуатації контактної мережі електрифікованих залізниць і пристроїв електропостачання автоблокування; Правила електробезпеки для працівників залізничного транспорту на електрифікованих залізницях; Закон України “Про залізничний транспорт” ; Положення про дисципліну працівників залізничного транспорту ; основи трудового законодавства; основи економіки, організації виробництва і праці; методи бригадного господарського розрахунку; положення про робочий час і час відпочинку працівників залізничного транспорту; норми охорони праці, виробничої санітарії і протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, молодший спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи з технічного обслуговування та ремонту контактної мережі: для спеціаліста — не менше 2 років, молодшого спеціаліста — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору